Савченко та Каверін повертаються в «Говерлу», інші динамівці не хочуть їхати до Ужгорода

Динамо Київ 3 Лютого, 16:59 713
Савченко та Каверін повертаються в «Говерлу», інші динамівці не хочуть їхати до Ужгорода
Півзахисники «Динамо» Олексій Савченко та Віталій Каверін знову гратимуть під керівництвом В'ячеслава Грозного. Але інші футболісти, які виступали в «Говерлі» минулої осені, не горять бажанням збиратися в Ужгород.

Нагадаємо, восени кияни відправили в оренду в Ужгород 12 виконавців. Це воротар Артур Рудько, захисники Віталійс Ягодінскіс, В'ячеслав Лухтанов і Сергій Люлька, півзахисники Віталій Гемега, Олексій Савченко, Євген Чумак, Орест Кузик, Віталій Каверін та Андрій Цуріков, а також форварди Олексій Хобленко і Дмитро Хльобас.

Як вдалося з'ясувати Sport Arena, з раніше відряджених знову точно їдуть в Ужгород півзахисники Олексій Савченко та Віталій Каверін. Про Савченка нам розповів заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник - за його словами, молодий футболіст поки виявився єдиним, хто проявив непідробне бажання продовжити кар'єру на Закарпатті. Також із джерел в ужгородському клубі Sport Arena стало відомо, що налаштований залишитися в «Говерлі» і хавбек Віталій Каверін. Зараз півзахисник перебуває в Ужгороді та працює разом з командою.

Решта ж не хочуть погоджуватися йти в піврічну оренду в Ужгород, всіма силами підшукуючи собі інші варіанти. З названої вище дюжини в «Говерлу» вже точно не поїде Хльобас (перебрався до «Ворскли»), Цуріков (виїхав у грецький «Левадіакос») і Люлька (продовжить грати в чеському «Словані»). Рудько та Ягодінскіс поки залишаються в першій команді «Динамо», вирушивши з Сергієм Ребровим на другий збір до Іспанії.

А ось Лухтанов, Гемега, Чумак, Кузик і Хобленко поки залишаються в підвішеному стані. Лухтанов у лютому їздив на збір із «Дніпром», однак на другому зборі дніпрян в Іспанії захисника вже не виявилося. Гемега всю зимову паузу працював за індивідуальною програмою і заліковував травму коліна. Чумак прямо заявляв, що в «Говерлу» їхати не збирається, і пізніше хавбека сватали в «Металіст». Також чекає «у моря погоди» і Орест Кузик, який поки не визначився зі своїм майбутнім. А форварда Хобленка, за деякою інформацією, хотів бачити у себе одеський «Чорноморець».