Кирило Ковалець: «Калітвінцева з радістю зустріли би в Одесі»

Динамо Київ 3 Лютого, 18:23 910
Кирило Ковалець: «Калітвінцева з радістю зустріли би в Одесі»
Нападник «Чорноморця» - про Владислава Калітвінцева та Олександра Азацького.

— Що можете сказати про новачків команди?

— Усі хлопці привітні, повністю викладаються на тренуваннях і хочуть показати, що можуть допомогти команді. Це стосується і трьох екс-гравців «Металурга» — Кузнецова, Татаркова та Стефурака, Барилка з «Металіста» та Азацького з «Динамо». Їх добре прийняли в колективі.

Про динамівця раніше не було інформації. Чи давно до вас приєднався?

— Кілька днів тому. Наскільки мені відомо, він уже підписав повноцінний контракт із «Чорноморцем». Із Азацьким знайомий ще по академії харківського «Металіста», я виступав за 1993 рік народження, а він — за 1994-й. Разом із Сашком за цю команду грав і Володимир Барилко, який, наскільки мені відомо, перебрався до нас на правах оренди. Окрім згаданих хлопців, є й інші гравці на перегляді, але про них краще спитати у тренерів.

— Ви тісно спілкуєтеся з Калітвінцевим. Владислав не казав, чи не хотів би продовжити кар’єру в «Чорноморці»?

— Ні, не казав. Влад — мій друг, без нього мені трохи сумно. Як хорошому футболісту хочу побажати йому успіхів у «Динамо», щоб закріпився в основному складі. Якщо ж не вдасться, думаю, його з радістю зустріли би в Одесі, тут він проявив себе з найкращого боку, відтак міг би ще принести багато користі команді.

— У першій частині сезону ви забили «Динамо». Певне, це найпам’ятніший момент осені?

— Саме так! Це був мій перший гол за «Чорноморець» і перший у вищому дивізіоні. Ніколи не міг би подумати, що дебютний м’яч заб’ю в грі з київським грандом. Ще й на НСК «Олімпійський»! Це справді незабутня подія, — розповів футболіст в інтерв'ю ukrfootball.ua.