«Динамо» в Іспанії. Другий тренувальний день

Динамо Київ 4 Лютого, 22:25 272
«Динамо» в Іспанії. Другий тренувальний день
​На другий день перебування на завершальному етапі підготовки до поновлення сезону тренерський штаб «Динамо» запропонував своїм підопічним інтенсивну роботу.

У програмі дня було заплановано два тренування, й обидва пройшли у тренувальному центрі Марбельї.

Футболісти, отримавши непогане навантаження після перельоту, добре відпочили й відновили сили для подальшої роботи. Звичайно, була присутня крепатура в ногах, але без неї в перші дні після відпочинку, нехай навіть і кількаденного, нікуди – потрібно перетерпіти і, через силу та зціпивши зуби, виконувати всі вимоги, які ставляться тренерським штабом.

На ранкове тренування наша команда приїхала доволі рано, о 10:30, але навіть у такий час там уже повним ходом тренувалися футболісти російського «Анжі». Вчора махачкалинці поступилися китайському «Цзянсу Сайнті» і, напевно, саме через це були покарані тренерським штабом раннім приїздом до тренувального центру.

Ранкове заняття динамівців тривало трохи менше двох годин. За цей час футболісти майже не розлучалися із м’ячами, лише на самому початку виконавши кілька бігових вправ. Інтенсивність заняття була дуже високою. Приміром, зайнявши дві половини поля, футболісти, долаючи на своєму шляху певні перешкоди, відпрацьовували різні схеми ведення гри в обороні та атаці. Якщо на одній половині поля робився акцент на подачах із флангів при атаці другим темпом, то на іншій атакуюча група через контроль м’яча намагалася подолати ешелоновану оборону.

Лакмусовим папірцем для футболістів є двостороння гра, якою завершувалося тренування. Якщо Сергій Ребров та Сергій Федоров керували діями футболістів, перебуваючи на полі разом із хлопцями, то Рауль Ріанчо спостерігав за діями гравців із платформи, маючи змогу бачити всі дії футболістів з висоти та давати відповідні вказівки. Відзначимо, що всі тактичні вправи, в тому числі й двосторонні ігри, знімаються клубним оператором Анатолієм Крощенком, щоб потім на теоретичних заняттях тренерський штаб міг на конкретному прикладі показати гравцям типові помилки, яких вони припускаються на полі.

Вечірньому тренуванню передувала установка, яка відбувалася в готелі. Раніше за інших до тренувального центру поїхали голкіпери, у яких своя тренувальна програма, а також гравці, які не готові працювати в загальній групі. Серед них Андрій Ярмоленко, який працює з величезним бажанням, щоб повернутися до строю перед відповідальним матчем із «Манчестер Сіті», та Євген Хачеріді, який на ранковому занятті отримав болючий удар по гомілкостопу й увечері переважно бігав навколо поля. Також із тренером з реабілітації Борисом Пейреком займається й Олександр Рибка, разом зі своїми колегами беручи участь лише у статичних вправах, які виключають падіння.

Завітав на тренування «Динамо» й колишній наш гравець Роман Безус, який зараз захищає кольори дніпропетровського «Дніпра». Маючи вільний час, Роман приїхав до тренувального центру, аби поспілкуватися з колишніми одноклубниками. Тільки побачивши «гостя», який скромно стояв біля кута поля, Андрій Ярмоленко жартома крикнув йому: «Рома, дати екіпірування?», натякаючи на однакові номери, під якими виступають обидва футболісти. Безус дочекався завершення тренування, після якого обійнявся з усіма хлопцями та перекинувся кількома словами із Сергієм Ребровим.

У п’ятницю на нашу команду чекає перший матч на другому тренувальному зборі. Суперником «біло-синіх» стане представник чемпіонату Чехії – «Славія» з Праги. Поєдинок відбудеться на міському стадіоні Марбельї, початок – о 17:00 за київським часом. У прямій трансляції ви зможете побачити його на каналі Динамо Київ Youtube, а також уперше на телеканалі «Спорт 2».