«Карпатам», «Волині» та «Говерлі» заборонено заявляти нових футболістів

Футбол України 5 Лютого, 15:58 628
«Карпатам», «Волині» та «Говерлі» заборонено заявляти нових футболістів
Три клуби УПЛ не мають права посилюватися новими гравцями перед весняною частиною чемпіонату.

Sport Arena вирішила дізнатися ситуацію з можливістю проводити трансфери і заявляти нових гравців клубами УПЛ, звернувшись із цим питанням в ФФУ. У підсумку федерація в особі Дениса Лутюка (перший заступник голови Комітету з питань трансферів і статусу футболістів) дала чітку відповідь - «Карпатам», «Говерлі» та «Волині» на даний момент заборонено заявляти нових футболістів.

«В першу чергу варто сказати, що в даній ситуації не зовсім коректно говорити про заборону на трансфери, - каже Лутюк. - Санкції, встановлені дисциплінарними правилами ФІФА і ФФУ, передбачають заборону лише на реєстрацію нових футболістів, а не на проведення трансферів. На сьогодні реєструвати нових гравців заборонено ФК «Говерла» (Ужгород), ФК «Волинь» (Луцьк) та ФК «Карпати»(Львів)».

Нагадаємо, що українські клуби можуть проводити трансфери і дозаявляти нових гравців до 1 березня. Футболістів у статусі «вільний агент» можна заявити і пізніше, однак гравець повинен отримати статус вільного агента до 1 березня (під час трансферного вікна).