Сергій Мякушко: «Гол і перемога - заслуга всієї команди»

Динамо Київ 9 Листопада, 18:20 629
Сергій Мякушко: «Гол і перемога - заслуга всієї команди»
Півзахисник «Динамо-2» Сергій Мякушко забив у ворота «Зірки» єдиний гол, який приніс перемогу біло-синім у 18 турі 1-ї ліги. Своїми емоціями гравець поділився після гри:

- Результатом, звичайно ж, задоволений. Радий, що вийшло забити гол, і вдвічі приємніше, що це принесло перемогу нашій команді. Звичайно, було ще кілька моментів, які можна було реалізувати. З іншого боку, у нас також були промахи, якими могли скористатись суперники, але не змогли. Добре, що у нас вийшло вирвати перемогу.

- Це друга перемога «Динамо-2» в 1-й лізі. У порівнянні з «Геліосом», яка гра вам далася складніше?

- Безумовно, матч з «Зіркою», адже цього разу не вийшло розгромити противника з рахунком 3:0. Хлопці з Кіровограда були добре підготовлені, тому не можу сказати, що перемога нам далася легко.

- На які сильні сторони супротивника найбільше звертали увагу на тренуваннях?

- Не можу сказати про щось конкретне. Намагалися враховувати всі можливі моменти, адже найголовнішим для нашої команди було отримати переможні 3 очки і нам це вдалося.

- З усіх динамівців у вас була найбрудніша форма і в першому таймі, і в у другому. Це означає, що ви більше всіх доклали зусиль на полі під час гри?

- (Сміється) Звичайно ж, ні. Вся наша команда відпрацювала по максимуму, і справа тут не в формі. Цей гол, перемога - повністю заслуга команди.