Євген Гресь: «Дніпро» поступово стає чужою командою»

Футбол України 6 Лютого, 13:06 712
Євген Гресь: «Дніпро» поступово стає чужою командою»
Журналіст газети «Команда» Євген Гресь на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook порівняв Романа Безуса з уже екс-футболістом «Дніпра» Данило, який відзначився голом у матчі за «Антальяспор».

«У всякого футболіста є своя команда. Для півзахисника Данило Дніпро такою не став. Зігравши за «дніпрян» без малого до 1 000 хвилин, цей бразильський бельгієць не тільки не забив жодного м'яча і не віддав жодної гольової передачі, але і жодного разу не потрапив під публічну прочуханку свого наставника. Нехай скаже спасибі Ромі Безусу, який за ті ж 955 хвилин забив двічі і ще п'ять разів асистував! За його спиною в Дніпропетровську, здається, приховують майже всі проблеми ...»

«Зате свій перший же вихід в основі Антальяспор Данило відзначив голом у ворота Фенербахче. Вчора на турецькому курорті відбувся феєричний матч, в якому господарі обіграли гранда з рахунком 4:2. Всі знають, що в Антальї бігає знаменитий Ето'О, але мені сподобався там і Самуель Інкум, для якого Дніпро колись теж не став своєю командою».

«Дніпро поступово стає чужою командою. Адже там свої хлопці вже стали громовідводами», - написав Євген Гресь.