В'ячеслав Грозний: «​Збори продовжуються, але де - я вам не скажу»

Футбол України 7 Лютого, 13:22 666
В'ячеслав Грозний: «​Збори продовжуються, але де - я вам не скажу»
Наставник «Говерли» не хоче говорити про новачків команди та навіть про місце проведення зборів.
«Збори продовжуються, але де і в якій країні, я вам не скажу. Збори давно тривають, ще з січня, але ми цю інформацію не афішуємо. Я попросив, щоб журналістів не пускали на наші тренування, щоб не було витоку інформації з боку клубного сайту, тому що це заважає роботі команди», - цитує Грозного «Футбол 24».

«Новачки є і їх багато. Але я цього афішувати не хочу. Коли вони будуть заявлені, коли вийдуть на поле - ви їх і побачите. Вам вони навіщо зараз? Я ж не питаю, як ви готуєте чернетку статті - це ваше право, і ви не зобов'язані звітувати переді мною. Так само особисте право моє - підготовка команди. Я спостерігаю, хтось підійде, хтось не підійде.

«Говерла» готує гравців. В київське «Динамо» пішли Макаренко, Буяльський (який «Порту» забив гол, до речі), Мякушко, з першою командою на збори поїхали Ягодінскіс, Рудько. «Ворскла», яка бореться за єврокубки, підписала Хльобаса. Звичайно, йому в «Говерлі» нудно, але це його особистий вибір. Чумак хоче грати в хороших умовах, де є база, стадіон, він буде виступати в «Металісті», має право.

Лухтанов в «Дніпро» U-21 поїхав, підійде або не підійде - це не до мене запитання. Люлька підписав з чехами контракт. Цуріков грає в Греції, ми з ним спілкуємося. Більшість гравців, завдяки тому, що вони грали в Прем'єр-лізі в складі «Говерли», а не в «Динамо-2», стали впізнаваними, підняли свій рейтинг і зрозуміло, що пішли грати в клуби. Чи готові ми були до цього? Звичайно, готові. Орендовані гравці приходять грати на короткий проміжок часу. І завдання клубу в тому, щоб допомогти гравцям зрости. Ми своє завдання виконали, але просто про це ніхто не пише, що «Говерла» дає можливість гравцям прогресувати. Якщо Акакпо підписав контракт з «Трабзонспором», то це завдяки тому, що у нас грав, готувався, навчався. Якщо Ле Таллек підписав контракт спочатку з «Мордовією», а зараз з «Црвеною Звездою», то тому, що він пройшов цю школу в «Говерлі» і виріс. Але журналісти про це не пишуть чомусь. Потрібно аналізувати, бачити причини. Багатьох футболістів до гри в «Говерлі» ніхто не знав, саме тут вони стали проявляти себе і стали затребуваними».