Букмекери: шанси шейха Салмана стати новим президентом ФІФА різко зросли

Світовий футбол 7 Лютого, 23:32 352
Букмекери: шанси шейха Салмана стати новим президентом ФІФА різко зросли
Азіатська конфедерація футболу (AFC) повідомила про свою консолідовану підтримку голови цієї організації, шейха Салмана бін Ібрагіма аль-Халіфа в якості нового президента ФІФА, істотно посиливши позиції чиновника перед майбутніми виборами на посаду «начальника всього футболу».

Букмекери моментально відреагували на зміни в розкладі сил між кандидатами на пост президента ФІФА. Новина зі стану AFC істотно змінила котирування, перемістивши шейха Салмана на лідируючу позицію.

Імовірність перемоги головної людини азіатського футболу, відомого кришталевою чистотою чиновників і відсутністю будь-яких ознак корупції на всіх рівнях, оцінюється букмекерами в 1.33 (75%). Ще восени 2015-го року Салман був другим (по шансах стати президентом ФІФА) з коефіцієнтом 4.00 (25%).

Слідом за шейхом Салманом йде Джанні Інфантіно, якого на виборах підтримає низка національних федерацій футболу Європи. На нинішнього генерального секретаря УЄФА можна поставити за 3.75 (27%), хоча ще в наприкінці 2015-го року його шанси оцінювалися в 8.00 (13%).

Віце-президент ФІФА Алі бін аль-Хусейн, який довгий час йшов лідером серед кандидатів на пост майбутнього президента організації, сьогодні має лише примарні шанси на перемогу. Поставити на йорданського принца можна за 9.00 (11%).

Нагадаємо, що вибори глави ФІФА відбудуться 26-го лютого за допомогою таємного голосування.