Андрій Ярмоленко: «Краще спочатку перейти в «Евертон», ніж одразу в «Барселону»

Динамо Київ 8 Лютого, 11:43 598
Андрій Ярмоленко: «Краще спочатку перейти в «Евертон», ніж одразу в «Барселону»
Як повідомляє ресурс liverpoolecho, Ярмоленко для початку віддав би перевагу трансферу в «Евертон», ніж одразу перейти в «Барселону».
«Звісно, перспектива перейти в «Барселону», зробити класне селфі з Ліонелем Мессі, викласти його в «Інстаграм» та отримати мільйон лайків і бути задоволеним собою - є цікавою. Але це не для мене.

Для мене важливо грати матчі. Якщо я не граю два рази в тиждень, мені нікуди виплеснути емоції та енергію. Моя сім'я зійде з розуму. Якщо я граю, на наступний день всі спокійні і посміхаються. Якщо я пропустив гру і лежав на дивані, я відразу ж можу спровокувати сварку.

Донедавна я вивчав англійську, але після народження другого сина дещо закинув навчання. Планую тепер відновити. Вивчаю мову для себе, не для переходу в чемпіонат Англії. Часто буваю закордоном і хочу впевнено спілкуватися», - цитує Ярмоленка liverpoolecho.co.uk.

При цьому на питання, чи краще перейти в запас у «Барселону», чи мати гарантоване місце в основі «Евертона», Ярмоленко відповів - краще спочатку «Евертон», - інформує ЗМІ.