У «Говерлі» чекають Грозного та гроші

Футбол України 8 Лютого, 17:55 758
У «Говерлі» чекають Грозного та гроші
В'ячеслав Грозний знаходиться в Києві, де чекає зустрічі з власником клубу Нестором Шуфричем.

У перший день лютого розпочалася передсезонна підготовка «Говерли». Команда займається на штучному полі готельно-ресторанного комплексу «Камелот», який розташований в декількох кілометрах від обласного центру. Правда, без головного тренера. В'ячеслав Грозний все ще знаходиться в Києві та чекає зустрічі з власником клубу Нестором Шуфричем, від результатів якої стане зрозуміло: відправляться закарпатці на тренувальний збір до Туреччини або змушені будуть залишитися вдома, повідомляє Footboom.

Гравців, втім, більше хвилює навіть не це питання, а інше - чи будуть виплачені їм хоч якісь гроші. Остання зарплата, яку вони отримували, - за вересень минулого року.

Цікаво, що цей нерайдужний факт жодним чином не відлякує потенційних новачків «Говерли». Крім уже підписаних клубом захисників Дмитра Назаренка та Олексія Зозулі, а також півзахисника Дмитра Осадчого, в таборі 13-ї команди Ліги Парі-Матч знаходиться оборонець «Десни» Євген Єлісєєв, який свого часу вже виступав в Ужгороді.

За відсутності Грозного всім тренувальним процесом керує його багаторічний асистент Олексій Величко. В'ячеслав Вікторович повинен з'явитися в «Камелоті» не пізніше, ніж завтра. У середу «Говерла» планує провести перший зимовий спаринг з одним із словацьких клубів.