Денис Бойко: аплодисменти вболівальників і тверда позиція тренера

Футбол України 8 Лютого, 18:10 546
Денис Бойко: аплодисменти вболівальників і тверда позиція тренера
Денис Бойко поки що не потрапляє до основи «Бешикташа».

Вчора на передматчевій розминці, приуроченій до поєдинку 20-го туру чемпіонату Туреччини «Бешикташ» - «Газіантепспор», вболівальники «орлів» оплесками зустріли українця Дениса Бойка. Про це повідомляє газета Milliyet.

Втім, українець так і просидів весь матч в запасі, в той час як капітан «Бешикташа» Толга Зенгін провів досить вдалий поєдинок. Джерело повідомляє, що після приходу Бойка Зенгіну стало значно важче: шквал критики переріс в тиск відносно того, що Зенгін повинен поступитися місцем у воротах Денисові. Але вчора в матчі проти «Газіантепспору» ветеран продемонстрував всю свою майстерність, впоравшись з небезпечними ударами Даніеля Ларсона і Хабіба Хабібу.

До конкуренції з боку Бойка Толга ставиться спокійно:

»Конкуренція лише покращує нас. Бойко – наш добрий товариш. Ми робимо все можливе, аби стати чемпіонами. Дасть Бог, ми закінчуватимемо сезон в прекрасному настрої», - цитує Зенгіна газета Milliyet.

Нагадаємо, що поки що Бойко в офіційних матчах за «Бешикташ» не виступав. Та навіть попри це українець знаходиться під пильною увагою турецьких вболівальників, журналістів та експертів. Що стосується головного тренера команди Шенола Гюнеша, то він не поспішає виставляти Дениса в основі:

»У нас три хороших воротарі: Денис Бойко, Толга Зенгін і Гюнай Гювендж. Критика Зенгіна? Він дуже хороший голкіпер, але, на жаль, трохи вибився з колії. Тому з психологічної точки зору було важливо, аби він відіграв вдало. Бойко теж класний воротар, але я вирішую, хто гратиме», - зауважив Гюнеш.

Додамо, що видання повідомляє про доволі непрості стосунки головного тренера з президентом клубу. Гюнеш дуже розчарований тим, що президент відпустив до Китаю стержневого виконавця «Бешикташа» - центрального захисника Ерсана Гюлюма.

Ігор Семйон