Олег Блохін: «Вважаю, що в «Динамо» мені просто не вистачило часу»

Динамо Київ 9 Лютого, 10:00 760
Олег Блохін: «Вважаю, що в «Динамо» мені просто не вистачило часу»
Екс-тренер київського «Динамо» Олег Блохін розповів, чому в нього не склалося із динамівцями, а також прокоментував трансферну політику команди під своїм керівництвом.
«Вважаю, що мені просто не вистачило часу. Сергію Реброву на тренерській ниві можу побажати тільки успіхів, більше нічого. Мені ж не вистачило часу. Результату не було, але ми б до нього прийшли, було би більше часу. У Рамоса Дніпро на третій-четвертий рік заграв. Луческу на п'ятий рік хотіли звільнити. Не завжди відразу виходить. У когось швидше, у когось повільніше. У нас була перебудова команди, прийшло дуже багато нових гравців, вони поступово вливалися, розуміли структуру гри. Новачки, в результаті, освоїлися вже після того, як я пішов. Драгович заграв, Ленс заграв. Мбокані - теж», - зазначив Олег Блохін в інтерв’ю football.ua.

«Тремулінас не підійшов, а Рафаеля брали ще за Сьоміна. Він у нас грати не хотів. Я пам'ятаю, якось перед грою він незрозуміло повівся. Я через перекладача питаю: «Ти вийдеш?». Він відповідає: «Так, все о'кей». Потім через 15 хвилин показує, мовляв, міняйте, у мене тут тягне щось. Він спочатку хотів повернутися в Німеччину. Почали залучати Женю Макаренка, він заграв не гірше за Тремулінаса. А француз не міг перебудуватися, у нього інша гра трохи. Він був більше націлений на атаку, а в обороні грав слабше. У Севільї у нього до цих пір великі проблеми в захисті».

«Проблеми не тільки з ним були. З Аруною теж. Найбільші проблеми у цієї компанії були в тому, що вони їхали в збірну і поверталися дуже пізно. Або говорили, що, мовляв, я лікуватися буду. А від чого - важко сказати. Мбокані - дуже хороший гравець. Мені говорили, що він проблемний, коли підписували. Але в ігровому плані претензій до нього було мінімум. У Беланда - свої прибамбаси. Я думаю, дали б мені трохи часу - команда показала б себе краще, але зараз міркувати про це сенсу немає».