«Мідлсбро» U-19 - «Динамо» U-19. Динамівці розгромно поступаються в Англії

Динамо Київ 9 Лютого, 23:30 638
«Мідлсбро» U-19 - «Динамо» U-19. Динамівці розгромно поступаються в Англії | 19-27
Молодіжний склад київського «Динамо» поступився одноліткам англійського «Мідлсбро» і прощається зі змаганнями Юнацької Ліги чемпіонів УЄФА.

«Мідлсбро» U-19 - «Динамо» U-19 (5:0).

Вже в першому таймі наш голкіпер Вадим Солдатенко двічі витягував м'яч із сітки воріт. Перший гол відбувся вже на 8-й хвилині. Прикрої помилки припустився Чоботенко, якого відтіснив від м'яча у власному карному майданчику форвард “Мідлсбро”, що привело до пропущеного м'яча. Господарі поля продовжували тиснути на наших футболістів. До 30-ї хвилини «біло-синім» вдавалося стримувати наступи суперника і навіть провести декілька своїх атак. Зокрема, дальній удар Алібекова, який, на жаль, нічим небезпечним не завершився.

За півгодини від початку матчу динамівці знову пропустили гол. До речі, арбітр міг би і не зараховувати це взяття воріт. Футболіст «Мідлсбро» зіграв рукою, потім віддав пас на свого партнера, який успішно реалізував момент. Саме цей м'яч, швидше за все, зламав гравців «Динамо» психологічно.

(статистика після першого тайму)

Третій гол, який ми привезли собі самі, відбувся вже у другому таймі. Тимчик вибив прямо на суперника, а Якупович із центру штрафного майданчика покарав за помилку нашу команду - 3:0. Четвертий гол господарі відсвяткували на 68-й хвилині, автором якого став Коулсон. Футболіст «Мідлсбро» отримав передачу від Макголіка, відірвався від свого опікуна, а вже потім без особливих труднощів переграв Вадима Солдатенка.

Після четвертого пропущеного м'яча вже було все зрозуміло, проте тренер «Динамо» намагався додати більше гостроти в атаці, аби забити хоча б один гол. Унаі Мельгоса випустив на поле ще одного форварда Ростислава Тарануху. Вийшовши на футбольне поле, Ростислав мав, як мінімум, один момент, щоб принести хоч якусь радість тренерському штабу, але реалізувати його не вдалося.

Підсиливши атаку, наставник «біло-синіх» автоматично зробив більше простору в атаці для суперника, чим «Мідлсбро» і скористався. П'ятий гол на свій рахунок записав капітан команди - Уітлі.

У підсумку «Динамо» Київ U-19, на превеликий жаль, завершує свої виступи у змаганнях Юнацької Ліги чемпіонів УЄФА.