«Динамо» в Іспанії. Інтенсивний тренувальний день

Динамо Київ 10 Лютого, 00:17 470
«Динамо» в Іспанії. Інтенсивний тренувальний день
На два дні між матчами із «Сувон Самсунг Блувінгз» та «Малагою» у динамівців був графік із одним ранковим тренуванням.

На відміну від учорашнього дня, сьогодні повноцінне заняття було для всіх футболістів. Традиційно тренування розпочалося з улюблених для всіх гравців квадратів. Найбільше емоцій було у групі, яку утворили українці. Навіть Рауль Ріанчо, який спочатку стояв далеко, підійшов ближче та кожну вдалу дію супроводжував захопленими вигуками «Ой-ой-ой!».

Побалувавшись трохи у квадратах, футболісти розбилися на пари та трохи повправлялися у передачах на довгі дистанції. Гусєв та Рибалка розташувалися неподалік від воріт, і після чудової різаної передачі Сергія з флангу віце-капітан «Динамо» зльоту забив класний м’яч. «Хоча б один подібний пас у грі віддав», – відреагував на точний пас Гусєв. «У грі я сюди не забігаю, Анатолійовичу», – з посмішкою відповів Рибалка, віддаючи черговий пас-«цукерочку».

Жодне тренувальне заняття не обходиться без бігових вправ. Але тренери привносять у кожну з них елемент змагання. Оскільки забіги проходять у групах, кожен футболіст намагається обігнати своїх опонентів та завжди бути першим. Одне з таких змагань демонструвало як швидкість ніг гравців, так і їхнього мислення. Перебуваючи в парах, футболісти на місці швидко перебирали ногами та слідкували за тренером – залежно від того, фішку якого кольору він витягне з-за спини, потрібно було втекти від опонента або наздогнати його.

Після цього динамівці перейшли на основне тренувальне поле, де відпрацьовували різноманітні комбінації після флангових атак, а також дії захисників та нападників під час них. Одним із голів відзначився Олександр Яковенко, адаптація якого в команді, схоже, проходить доволі вдало, тим самим змусивши віджиматися від газону Євгена Хачеріді. Неохоче, але захисник усе ж виконав умови суперечки повністю, й надалі був більш уважним після подач, раз за разом знімаючи верхові м’ячі з голів нападників.

Також велику увагу було приділено двосторонці на півполя, але без воріт, які замінили стійки. Акцент у міні-матчі було зроблено не на тому, аби якомога більше забити, а на контролі м’яча. Оскільки грали 11 на 11, особливо багато часу на роздуми, отримуючи м’яча, футболісти не мали, тому вийшов доволі інтенсивний спаринг.

Традиційно за своєю програмою займаються голкіпери під керівництвом Михайла Михайлова, час від часу в разі потреби приєднуючись до партнерів на ігрові вправи та під час відпрацювання ударів по воротах. «Якщо вже пішов на перехоплення після подачі з флангу, то йди до кінця», – Олександр Шовковський давав поради Артуру Рудьку, який в одному з епізодів не дістався до м’яча. «Лише ти один можеш розрахувати, вдасться дістатися до м’яча або ні», – погоджуючись зі своїм підопічним, додавав Михайло Леонідович.

Увечері після вечері планувався колективний перегляд матчу юнацької команди «Динамо», яка грала в Мідлсбро у матчі раунду плей-оф Юнацької Ліги УЄФА. Але всі зусилля організатора зборів Кристіана Маховські виявилися марними, оскільки англійці не потурбувалися організувати трансляцію, й телевізійну картинку не можна було знайти ані по телевізору, ані в Інтернеті. Тому залишок вечора кожен міг проводити на власний розсуд, розповідає офіційний сайт київського «Динамо».