Унаї Мельгоса: «Хлопці виглядали не дуже переконливо»

Динамо Київ 10 Лютого, 11:50 512
Унаї Мельгоса: «Хлопці виглядали не дуже переконливо»
Старший тренер «Динамо» U-19 Унаї Мельгоса прокоментував поразку своєї команди від «Мідлсбро» в матчі плей-офф Юнацької Ліги УЄФА.
«Не можу сказати, що рахунок відповідає співвідношенню сил на полі. У першому таймі ми все-таки непогано виглядали, команда показувала себе, але не вистачало більшої жорсткості та впевненості в стадії завершення атак. Відповідно, перший тайм можу оцінити як більш-менш нормальний. А в другому таймі команда втомилася, певний вплив справив третій пропущений гол. Хлопці виглядали не дуже переконливо, а суперник зміг продемонструвати просто-таки вбивчу точність і впевненість в завершальній стадії».

«Думаю, хлопці зараз перебувають на певній стадії навчання, і такі матчі є його частиною. Вони допоможуть нам досягти кращих результатів. Команда-суперник більш зріла і доросла, вона демонструє більше впевненості в завершальній стадії атак. Наші хлопці не дуже добре це сприйняли і надалі повинні зробити висновки, щоб відповідали рівню суперника».

«Наша команда в плані витримки і витривалості не відповідала суперникові, це було помітно. Потрібно враховувати, що на даному етапі ми тільки закінчуємо передсезонну підготовку. Потрібно розуміти, що ми не повинні зупинятися на досягнутому. Футболісти перебувають в процесі навчання, а проведений матч був його частиною. Потрібно вміти адаптуватися до певних ситуацій, в тому числі до тих, які нам сьогодні підніс «Мідлсбро». Ми привітали суперника з перемогою і повинні взяти з цієї невдачі максимум».

«Хлопці продемонстрували певне зростання на груповому етапі. Стали більш зрілими футболістами. Вони - майбутнє «Динамо», і клуб на них розраховує. Гравці не повинні турбуватися, що закінчили виступи на початку плей-офф. Це перший наш виступ в Юнацькій Лізі УЄФА, і пройти груповий етап - теж непогано. Постараємося продовжувати розпочату роботу і на цьому не зупинятися», - передає слова старшого тренера «Динамо» U-19 офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.