Турецькі ЗМІ: тренер «Бешикташа» відводить Бойку роль не основного воротаря

Футбол України 10 Лютого, 17:47 872
Турецькі ЗМІ: тренер «Бешикташа» відводить Бойку роль не основного воротаря | 19-27
Не все гладко складається у Дениса Бойка в Стамбулі.

Фанати «Бешикташа» дуже тепло прийняли українця, зустрічаючи його на передматчевих розминках оплесками. Високо оцінює кваліфікацію Бойка і головний тренер «Бешикташа» Шенол Гюнеш, але водночас він зазначає, що голкіпером номер один його команди є досвідчений Толга Зенгін.

Як пише видання fanatik.com, моральний стан досвідченого Толги Зенгіна після шквалу критики (викликаного не надто вдалою грою воротаря в останніх матчах) та приходу сильного конкурента Дениса Бойка погіршився. Багато хто прогнозував втрату Зенгіном місця в основі, але при своїй думці залишається головний тренер «Бешикташа». Повідомляється, що Гюнеш не поспішає надавати Бойку місце в основі, незважаючи навіть на підтримку українця вболівальниками.

Гюнеш задоволений тим, як Толга Зенгін виконує свою роботу. Видання повідомляє, що Гюнеш перед поєдинком «Бешикташа» з «Газіантепспором» (20-й тур чемпіонату Туреччини) зустрівся з Толга Зенгіном і запевнив його, що саме він є основним воротарем команди. Гюнеш сказав ветерану, що, незважаючи на критику, яка лунає протягом тривалого часового періоду, гра Зенгіна відзначається високою продуктивністю, а кілька невдалих матчів – це лише відсутність удачі. Тренер запевнив, що Толга залишається основним воротарем «Бешикташа», і якщо й далі демонструватиме свої найкращі якості, то за місце в основі може не турбуватися.

При цьому Гюнеш високо оцінює й кваліфікацію Бойка, висловлюючи задоволення його трансфером.

Нагадаємо, що Денис Бойко переїхав до Стамбулу цієї зими і вже встиг стати справжньою зіркою турецького чемпіонату та улюбленцем вболівальників «орлів». Але при цьому ще жодної хвилини в офіційному матчі за «Бешикташ» українець не відіграв.

Можливий дебют Дениса Бойка очікується сьогодні, у матчі 1/4 фіналу Кубка Туреччини проти «Коньяспора».