Чому Бойко провалив дебютний матч за «Бешикташ»

Футбол України 11 Лютого, 11:37 926
Чому Бойко провалив дебютний матч за «Бешикташ» | 19-27
Через дві грубі помилки Дениса Бойка «Бешикташ» зазнав поразки, а голкіпер провів жахливий дебютний матч. Що ж насправді сталося...

Першу гру Дениса Бойка за турецький «Бешикташ» без перебільшення очікував кожен український вболівальник. Найпопулярніший голкіпер країни, який у січні перейшов з «Дніпра» до складу турецького гранда, отримав перший шанс показати себе в матчі 1/4 фіналу Кубку Туреччини. «Бешикташ» вдома приймав «Коньяспор» і був фаворитом гри.

Перед матчем тренер «Бешикташа» Шенол Гюнеш, до речі, у минулому голкіпер, заявив у ЗМІ, що Бойко вийде у старті. Цій новині дуже зраділи в Україні, оскільки після переїзду в Туреччину 21-го січня Бойко двічі залишився на лаві запасних, спостерігаючи за грою у «рамці» 32-річного ветерана Толгу Зегніна.

От тільки дебют Бойка під 71 номером виявився жахливим.

Що накоїв Бойко

Як голкіпер Бойко провалив дебютний матч за «Бешикташ» - фото 1

Бешикташ» на 31 хвилині гри вийшов уперед. Гол Тосуна подарував господарям впевненість, і вони спокійно вели матч до перемоги. Але на 64 хвилині гості здобули право на штрафний через фол захисника «Бешикташа» Марсело, котрий отримав червону картку. Стандарт пішов виконувати боснієць Баїч.

Зверніть увагу на дії Дениса Бойка і на стінку. Остання розсипалася, і Бойко, бачачи це, був змушений гадати і зміщуватися при ударі у бік лівого від голкіпера кута, який мала закривати стінка.

Баїч пробив на техніку. Удар не був складним. Але Бойко зміщувався і боснієць упіймав його на протиході.

Після цього Денис, здавалося, не «поплив». Бойко відзначився двома сейвами.

Але вже на 79 хвилині, через дві хвилини після сейвів, м'яч вдруге опинився у сітці воріт українського голкіпера, який помилився на виході. Гол забив Волкан Фіндіклі. Перемога «Коньяспора» - 2:1.

Чому помилявся Бойко

По-перше, український голкіпер ще не адаптувався у команді. У нього немає досвіду взаємодії з лінією захисту із сербом Тошичем, бразильцем Марсело, іспанцем Алексісом і турком Куртулусом. Дається взнаки мовний бар'єр. Денис розуміє англійську, але під час гри не завжди можна знайти спільну мову з іноземцями.

Обидва голи підтверджують теорію про мовний бар'єр. Голкіпер не зміг побудувати стінку у випадку з першим взяттям воріт. Не простий «дворовий« воротар, а Денис Бойко, який грав у фіналі Ліги Європи, викликається до збірної України і коштував 3,3 млн євро.

У другому пропущеному м'ячі вину голкіпера немає сенсу обговорювати. Помилка на виході.

Що пишуть фанати

Вболівальники «Бешикташа» на клубній сторінці у «Фейсбуці» зазначають, що це лише перша гра і у матчі-відповіді буде перемога. Але Бойка стороною не оминули.

«Бойко винен. Те, як він бігав з місця на місце...як так може грати голкіпер номер 1?».

Як голкіпер Бойко провалив дебютний матч за «Бешикташ» - фото 2

Що буде далі

Бойко із зарплатою у 4,2 млн євро, які він заробить за 4,5-річний контракт, у нинішньому сезоні продовжить адаптацію. «Бешикташ», який веде боротьбу за чемпіонство з «Фенербахче», швидше за все, до завершення сезону залишить основним голкіпером Толгу Зегніна. Бойко ще отримає кілька шансів. Якщо добре себе покаже - з наступного сезону може стати основним. Головне тепер - не зламатися після провалу. Таке з кожним може трапитися.