«Динамо» - «Бенфіка»: стартові склади. LIVE

Динамо Київ 11 Лютого, 16:29 730
«Динамо» - «Бенфіка»: стартові склади. LIVE | 19-27
До вашої уваги стартовий склад, відео- та текстові трансляції сьогоднішнього контрольного матчу київського «Динамо» із «Бенфікою» (Луанда, Ангола).

Як повідомляє офіційний сайт київського «Динамо», склад «біло-синіх» на цей матч буде наступним:

«Динамо»: Бущан, Бурда, Макаренко, Ягодінскіс, Антунеш, Сидорчук, Мякушко, Андрієвський, Петрович, Корзун, Яремчук

Запасні: Рудько, Буяльський

«Бенфіка»: Дельгадо, Да Сілва, Насіменто, Гаспар Да Коста, Кіссанга, Роке, Саван, Діас, Денсо, Філіпе Да Коста, Фонсека

Запасні: Конго, Кандейяс, Джавела, Дала

Онлайн-трансляцію можна переглянути за даним посиланням.

1. Матч розпочався!

2. Бенфіка контролює на початку більше м'яч.

3.Саван в офсайді.

4. Дуже низько сідає африканська команда, не пресингують зовсім.

5. Мякушко порушив правила у центрі поля.

6. Низький темп гри у нас, команди без поспіху проводять свої атаки.

7. Бенфіка поки що непогано тримає м'яч, кияни особливо не пресингують.

8. Корзун перехопив м'яч, Динамо починає свою атаку вже, але гравці Бенфіки вже повернулись до захисту.

9. Ще один офсайд у гравця Бенфіки.

10. Погана передача від Мякушка, м'яч вийшов за межі поля, Дельгадо виконає удар від воріт.

11. Вже третій офсайд у Бенфіки, це Денсо залишили поза грою.

12. Кутовий з лівого флангу для Динамо.

13. Погана подача від Андрієвського, захисники вибили м'яч в аут.

14. Багато браку у діях гравців Динамо, особливо погано проходять довгі передачі.

15. Трішки активніше почали діяти у відборі гравці Бенфіки, але наші непогано в пас цей пресинг нейтралізують.

16. Перша третина первого тайму вийшла дуже повільною і сумною, команди якось без бажання грають.

17. Мякушко фолить біля свого штрафного, буде навісна до штрафного Бущана.

18. Амеро забігав по флангу, аде передача Денсо була засильною, да і такий розіграш кияни прочитали.

19. Бурда в атаці фолить.

20. Мякушко робить простріл, але Жеферсон переводить м'яч на кутовий.

21. Подача до штрафного відбулась, однак там захист знову на місці, ще один кутовий буде.

22. Антунеш пробивав лівою, м'яч летів повз ворота, а Яремчук намагався перевести м'яч до воріт метрів з трьох, але не влучив.

23. Мякушко був на ударній позиції, але у кнього удар вийшов не сильним і не точним.

24. Кутовий для Бенфіки з правого флангу буде зараз.

25. Проти Макаренка фолить Сімао в атаці.

26. Бурда робив довгу передачу на Сидорчука, але Сергій не встиг за м'ячем, буде від воріт.

27. Фол у центрі поля, збили Роке, Бенфіка швидко розіграла м'яч і продовжує свою атаку.

28. Майже півгодини позаду, а моментів не було зовсім, а Бенфіка нічим киянам не поступається.

29. Сидорчук досить грубо фолить в атаці, гравець Бенфіки лежить на газоні.

30. Обійшлося без попереджень, Гаспар продовжує гру.

31. Перший момент! Антунеш робив передачу до штрафного, а там Яремчук у дотик пробивав у ближній кут, але голкіпер рятує команду.

32. Бенфіка контролює м'яч, а Яремчук фолить на чужій половині поля. Дуже багато порушень з боку киян.

33. Бущан зараз на виході надійно зіграв, перервавши передачу з флангу.

34. Знову Яремчук пробив! Роман виграв другий поверх, але точно пробити не вдалось.

35. Намагаються гравці Бенфіки потримати м'яч у себе, але помиляються і кияни починають вже свою атаку.

36. Корзун віддав погану передачу на Мякушка, м'яч втрачено.

37. Знову книяни фолять в атаці.

38. Саван пробив з-за меж штрафного, але м'яч полетів на небеса.

39. Неприємний момент у нас, Роман Яремчук невдало вистрибнув і приземлився на спину, але начебто все добре.

40. Мякушко поліз на чотирьох, але невдало, м'яч у нього забрали.

41. Гострий штрафний виконали кияни, м'яч навіть облизав поперечину, але арбітр зафіксував фол у атаці.

42. Ухх браво Андрієвський!! Пробив наш молодий гравець метрів з 45, побачивши, що голкіпер вийшов з воріт, але м'яч влучив у поперечину!

43. Кутовий для Динамо з правого флангу.

44. Мякушко на газоні лежить, пауза у нас.

Перерва! Рахунок 0-0, це явно не найцікавіший тайм у моєму житті. Відпочиваємо 15 хвилин!

46. Другий тайм розпочався!

47. Кияни активно починають тайм, намгаються заволодіти ініціативою.

48. Тепер вже Бенфіка в атаці, Ягодінскіс головою вибив м'яч в аут.

49. Нагадаю, що Ребров замін не зробив.

50. Удар у площину воріт, але Бущан спокійно м'яч забирає, удар вийшов не сильним.

51. Динамівці знову взяли м'яч під свій контроль, але поки що гострих моментів у другому таймі не було.

52. Корзун робив передачу на Мякушка, але погано білорус віддав.

53. Саван у офсайді.

54. А тепер уже офсайд у Макаренка, а атака була досить непоганою.

55. Роке пробив з-за меж штрафного. А ось і заміна до речі, я не помітив, а вийшов на поле Рудько замість Бущана.

56. Амаро пробивав з штрафного, але прямо в стінку.

57. Кияни намагаються хоча б щось створити, але помилки у передачах заважають це зробити.

58. Затисли кияни ангольців біля штрафного.

59. Заміна у складі Бенфіки.

60. Петровіч робив навісну до штрафного, але там голкіпер надійно грає на виході.

61. Гострий штрафний для Динамо! Мякушко біля м'яча.

62. Відбились гравці Бенфіки.

63. Яремчук пробив потужно з-за меж штрафного, але голкіпер потягнув, буде кутовий.

64. Кутовий нічого не приніс киянам.

65. Ще одна заміна у Бенфіки.

66. Ягодінскіс робив довгу діагональ, яка прилетіла прямо до рук голкіпера Бенфіки.

67. Ясінто Дала виходить на поле у Бенфіки.

68. Намагаються кияни розхитати захист орлів, але зовсім без фантазії грають кияни.

69. Лопес зробив гостру передачу на дальню штангу, добре що там Бурда був.

70. Макаренко ледь гол не привіз, скидував головою на Рудька, а нападник майже перехопив.

71. Удар у ближній кут, але Рудько перевів на кутовий.

72. Подача до штрафного, а там Бурда головою виносить м'яч.

73. Петрович фолить у центрі поля.

74. Гармаш виходить на поле замість Сидорчука.

75. Лубунга намагався пройти Петровіча, але невдалий фінт виконав, Радосав в аут вибив.

76. Гра у нас остаточно заспокоїлась, моментів давно не було.

77. Кутовий для Динамо.

78. Невдало розіграли кияни, захист Бенфіки без проблем перехопив прострільну передачу.

79. Макаренко намагався пробити головою, але захист заблокував удар.

80. Кутовий для Динамо!

81. Андрієвський подав, але невдало, більш того Бенфіка ледь не організувала атаку гостру, Корзун в захисті добре зіграв.

82. Яремчука завалили в центрі поля.

83. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ. Роман Яремчук! Дякую захиснику Бенфіки, який віддав прямо на Яремчука, а Роман у пусті ворота вже забив!! 1-0!!

84. Фол проти форварда Бенфіки, небезпечний штрафний зараз буде.

85. Погано африканці розіграли м'яч.

86. Спокійно кияни тримають м'яч на своїй половині поля.

87. Яремчука збили відверто у штрафному, але арбітр пошкодував Бенфіку.

88. Антунеша збив Гаспар, буде штрафний для Динамо на половині поля Бенфіки.

89. ГОООООЛ! Кісанга Дебеле просто Хаві чи Пірло, знову він віддав результативну передачу на Яремчука, а Рома забиває другий гол! 2-0!

ВСЕ! Динамо Київ завдяки дублю Романа Яремчука перемагає Бенфіку! Для вас текстову трансляцію провів Биховець Олександр!