​Мирон Маркевич: «Чому не залишився Петров? Були на те причини»

Футбол України 13 Лютого, 11:35 421
​Мирон Маркевич: «Чому не залишився Петров? Були на те причини»
Перед вильотом на третій тренувальний збір у турецький Белек головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич розповів про найближчі плани команди, а також прокоментував останні кадрові зміни у складі.

— Мирон Богданович, чому цей збір буде відрізнятися від двох попередніх?

— Вже будемо награвати склад на перший матч Кубка України. Попрацюємо над швидкістю, буде більше ігрових вправ знову-таки з прицілом на майбутню зустріч зі «Сталлю», - цитує Маркевича sportarena.com.

— Ми бачимо, що на збір летить Матеус. На кого ще розраховувати, а на кого ні?

— Залишаються все ті ж, плюс додаються Дуглас і Матеус. Порівняно з двома іншими зборами відсутній тільки Петров. Крім того, додали в склад Назаренка.

— Прокоментуйте, будь ласка, повернення культового для гравця «Дніпра» Сергія Назаренка.

— По-перше, я впевнений, що він нам ще допоможе. Можливо, на один тайм або на 30 хвилин, але його буде вистачати. Тим більше, що футболіст дійсно культовий для «Дніпра». І звичайно, він сам хоче завершити кар'єру у рідній команді.

— Ви говорили, що Петров залишив хороше враження. Чому він не може залишитися в команді?

— Ну, не залишився... Були на те певні причини.

— Днями повернулися із зустрічі з президентом Андрій Русол та Андрій Стеценко. Ви з ними з цього приводу говорили?

— Я думаю, що вам краще запитати їх, вони краще знають, про що там розмовляли. Ми в кількох словах буквально обговорили з ними. Час покаже, як воно буде далі.

— Чи стежите ви за виступами дублюючого складу в Індії?

— Я знаю, що вони вчора виграли, але сам матч не дивився. Там результат все-таки не так важливий. Важливо те, що вони поїхали пограти з хорошими командами, набратися досвіду.