Сергій Кузнєцов: «Контракт вже дали на руки»

Футбол України 13 Лютого, 14:58 721
Сергій Кузнєцов: «Контракт вже дали на руки» Фото: fcsevastopol.com
Відомий український форвард Сергій Кузнецов розповів про перший збір «Металіста» в Туреччині і свої перспективи стати гравцем харків'ян.

- На мій погляд, перший збір в Туреччині пройшов дуже плідно, - говорить Кузнєцов. - Так як серйозно оновився склад, зараз кожне тренування і спаринг - це плюс до зіграності команди і взаєморозумінню. Нам належить виконати ще дуже багато роботи, щоб створити боєздатний колектив. Цей збір був важливий ще і в контексті фізичної підготовки.

Тренерському штабу зараз дуже непросто, адже необхідно налагодити взаєморозуміння гравців на полі. Тому і результати в контрольних матчах були не найкращими. Тому зараз основне завдання - награти склад.

- Як самі собі відчуваєте? Ви давненько не працювали в такому режимі ...

- Не дивлячись на дві операції на хрестоподібних зв'язках зараз вже все добре. На зборах працював в повну силу, витримував навантаження і відіграв весь відведений мені час. Хіба що в останній день «взяв паузу». Власне, тому й не взяв участь в останньому контрольному матчі. А в цілому - слава Богу, все пройшло як і планувалося. Звичайно, ще треба багато працювати в фізичному плані, щоб повернутися в ігровий тонус і гідно виглядати в Прем'єр-лізі. Але я налаштований оптимістично.

- Їдете на другий збір?

- Так! У неділю, 14 лютого, вилітаємо з Харкова на двотижневий збір у Туреччині.

- Контракт ще не підписували?

- Контракт вже дали на руки, зараз я з ним знайомлюся. Є пару нюансів, які вдасться вирішити або по ходу другого збору, або після.

- На який термін розрахований контракт?

- Ви самі бачите, наскільки важка ситуація в Металісті. Поки мова йде про те, щоб гідно закінчити поточний чемпіонат України, тому розмова ведеться про контракт до літа. А тоді вже керівництву буде зрозуміло, на що розраховувати і куди далі рухатиметься Металіст.

- Фінансове питання вдасться вирішити? Адже можливості клубів, зокрема Металіста, значно впали ...

- Зараз мова взагалі йде про те, щоб хоч щось виплачували (сміється). А про щось говорити інше поки і зовсім немає сенсу. Сьогодні ситуація в Україні і в українському футболі зовсім інша, ніж пару років назад.

- Для вас зараз ігрова практика важливіша за гроші?

- Звичайно, я хочу повернутися у великий футбол! Дай Бог, щоб здоров'я не підводило і щоб я зміг принести користь клубу. А фінансові питання - там все складно, це більше до керівництва. Ми, футболісти і тренери, зі свого боку виконуємо свою роботу.

- Не можу не запитати про ваш бізнес - перевезення до Криму. Він продовжує існувати?

- Ну як сказати ... Зараз ось приїхав додому, і катаюсь у справах. Але одна справа, коли знаходишся на місці і особисто все контролюєш, а інша - коли під час твоєї відсутності відбуваються небажані речі. Часи важкі не тільки в спорті, але і в бізнесі. Треба перетерпіти, перечекати і сподіватися, що в майбутньому все налагодиться.

Андрей Недбайло