Андрій Ярмоленко: «Ще місяці зо три після травми буду відчувати дискомфорт»

Динамо Київ 14 Лютого, 18:53 502
Андрій Ярмоленко: «Ще  місяці зо три після травми буду відчувати дискомфорт»
Після матчу з «Літексом» Андрій Ярмоленко поділився враженнями, а також розповів про рівень своєї готовності перед поновленням сезону та, зокрема, перед матчем проти «Манчестер Сіті».

- Андрію, вітаємо з першим зіграним на зборах матчем! Що відчуваєш зараз?

- Звичайно, приємно повернутися. Дуже чекав цього. Радий, що нехай і наприкінці другого збору, але вдалося таки зіграти в контрольному матчі та відчути ігровий ритм. У першу чергу, хочу подякувати тим людям, які впродовж двох останніх місяців займалися зі мною – медичний персонал, тренерів із фізпідготовки, реабілітолога тощо. Сподіваюся, що ця травма більше ніколи не буде турбувати мене, і я повернуся та буду тільки сильнішим.

- Реабілітолог сказав, що для такої травми, яка була у тебе, два місяці відновлення – це граничний термін. Чи відчував сьогодні якийсь дискомфорт?

- Як мені казали всі лікарі, з якими довелося спілкуватися за цей час, наслідки цієї травми так швидко не минуть, і я буду місяці зо три відчувати дискомфорт. Але з кожним тренуванням біль буде все меншим і меншим. Звичайно, сьогодні в певних моментах відчував його, але найголовніше, що з кожним днем у мене з’являється впевненість та можу вже нічого не боятися.

- В одному з епізодів сьогоднішнього матчу ти завівся, отримавши ззаду по ногах від суперника. На рівні підсвідомості ще побоюєшся за власне здоров’я?

- Ні, це просто був ігровий момент, у якому суперник вчинив не дуже красиво, вдаривши мене ззаду по ногах. Наші тренери завжди вчать нас, що в жодному разі не можна так грати проти суперника – якщо хочеш зіграти жорстко, то потрібно робити це обличчя в обличчя. Загалом, як ви бачили, сьогодні було не дуже багато футболу, гравці переважно боролися, в тому числі і з погодними умовами – вітер, дощ, хіба що снігу не вистачало (посміхається). Напевно, від цього й багато емоцій.

- Перший матч на зборах – і відразу гольова передача…

- Тренерський штаб завжди вимагає від нас не просто подавати до штрафного майданчика, а намагатися знайти вільну зону та слабке місце в розташуванні суперника. Я подивився, як розташувалися мої партнери та суперники, Сидорчук добре увірвався у вільну зону, й залишалося лише віддати зручну передачу.

- Учора ти провів перше тренування в загальній групі. Емоції переповнювали?

- Звичайно, я розумію, що поки далекий від своїх найкращих кондицій, тому хочеться тренуватися й тренуватися. Трохи засмучений, що залишається десять днів до першої гри з «Манчестер Сіті», й тренерський штаб дає все менше навантажень. Зараз команда має по одному тренуванню на день, а я би хотів два рази займатися. Буду, напевно, більше працювати індивідуально, тому що потрібно набирати форму та входити в сезон максимально підготовленим. Але, хоч би ти тренувався навіть вісім разів на день, усе одно працювати індивідуально та в загальній групі – це дві великі різниці.

- Чи встигнеш, десь навіть форсуючи підготовку, підійти до матчу з «Манчестер Сіті» в належних кондиціях?

- Від себе я зроблю все можливе, навіть буду ночувати на футбольному полі, якщо допоможе, але все буде залежати від тренерського штабу. Якщо вони побачать, що я готовий та випустять мене в матчі з «Манчестер Сіті», я віддам усі сили на полі. Якщо ж, на їхню думку, на моїй позиції краще зіграти іншому футболісту, я в жодному разі не ображуся та нормально сприйму, оскільки розумію, що пропустив достатньо багато часу, - цитує Андрія офіційний сайт ФК «Динамо» Київ