«Динамо» в Іспанії. Тренування з емоційним забарвленням

Динамо Київ 15 Лютого, 23:21 613
«Динамо» в Іспанії. Тренування з емоційним забарвленням Фото: fcdynamo.kiev.ua
Провівши в неділю контрольний матч із болгарським «Літексом» (1:1), наступного дня футболісти «Динамо» мали лише одне тренування, яке носило відновлювальний характер.

По приїзду до тренувального центру динамівці побачили, які наслідки після себе залишила вчорашня негода. Зокрема, по периметру поля було розірвано кілька секцій сітки, ще в кількох місцях були величезні дірки. А от стан полів нарікань не викликав, і, як завжди, був близьким до ідеального.

На початку заняття футболісти побігали трохи більше, ніж зазвичай, охопивши не лише своє поле, але й кілька сусідніх. Після цього, зібравшись у центральному колі, виконали вправи на стретчинг, а також пограли у розширену версію звичайного квадрату. Утворивши велике коло, гравці перепасовувалися між собою, а троє футболістів, які були всередині, намагалися при цьому забрати кулю.

У другій частині тренування динамівці були поділені на дві групи. У той час, як одна займалася стретчингом під керівництвом тренера з фізпідготовки, інша грала на сусідньому полі в теніс-бол. Емоції, як зазвичай, зашкалювали. Напевно, тільки в цій грі можна побачити, як нападник Теодорчик виконує роль останнього захисника, рятуючи неймовірні м’ячі на задній лінії, або як захисник Данило Сілва неймовірним ударом «ножицями» вганяє м’яча у майданчик суперників.

За всіма веселощами партнерів зі сторони спостерігав нападник Жуніор Мораес, який займався під керівництвом тренера-реабілітолога. Після того, як кілька днів тому бразилець відчув біль у м’язі, він разом із лікарем з’їздив на обстеження до лікарні, але, на щастя, нічого страшного у нього не виявили. Щоправда, три-чотири дні Жуніору доведеться тренуватися індивідуально, передає офіційний сайт «Динамо» Київ.