«Волинь» вилітає з турніру в Індії

Футбол України 16 Лютого, 09:42 646
«Волинь» вилітає з турніру в Індії | 19-27 Фото: fcvolyn.net
Вчора футболісти «Волині» провели останній третій тур комерційного турніру NagjiiCup в Індії.

Через травми і дискваліфікації на заключний матч NagjiiCup лучани не змогли виставити найбойовіший склад. Горопевшек, Шабанов і Козьбан – такими були втрати «Волині». Утім, вийшли в основі молоді Никитюк і Шаповал, згодом – Чепелюк. Коли, як не в таких матчах показувати свою профпридатність тренерам? Поєдинок із «Уотфордом» хоч і був товариським, але його слід було вигравати ,аби потрапити у півфінал змагань.

І «Волинь» показала клас молодим британцям. Шість проти одного – такою була статистика за кутовими ударами у першому таймі. «Уотфорд» відбивався, але відчувалося, що надовго їх не вистачить. І після четвертого за десять хвилин кутового його захист затремтів. Подачу Герасимюка вибили на вільного Кравченка, Сергій першим дотиком круглого обробив, а другим увігнав у верхній кут воріт – 1:0. Удар у нашого кепа вийшов, «як книжка пише»!

Гіркою пілюлею стала травма Андрія Богданова. У першому ж стику на першій хвилині гри його жорстоко вдарили по нозі. Богданов трохи понакульгував, зіграв, скільки міг, але був змушений поступитися місцем Насонову.

«Уотфорд» так і не отямився після енергійного початку лучан і фактично не створив у першому таймі гольових нагод. А от у лучан мусив забивати Роман Никитюк, але його удар головою пройшов трохи вище цілі…

Другий тайм не відкоректував гру. «Уотфорд» мав тільки один шанс, але Кичак відбив сильний постріл на кутовий. Лучани ж створювали нагоди, але не використовували. Найкращі моменти не забили Логінов і Мемешев. Сергій в акробатичному стилі пробивав «павуком» після розіграшу кутового і скидки Герасимюка, а Редвану не вистачило холоднокровності завершити дві контратаки.

Розв’язка наступила на 89 хвилині, коли місцевий індійський арбітр придумав пенальті у ворота Кичака (він, до слова, зіграв хороший матч). Польовий грав у м'яч, англієць йому навалився на спину і суддя вказав на «точку». Дивовожний вирок на останній хвилині реалізував Якубяк, а чотири хвилини, компенсовані арбітром, преференцій «хрестоносця» не дали. Нічия 1:1 і лучани, не програвши жодного матчу, вибувають з турніру…

Волинь (Луцьк, Україна) – Уотфорд (Вотфорд, Англія) – 1:1

11 лютого, м. Кожикоде, стадіон EMS, товариський матч, 17 500.

ВОЛИНЬ: Кичак - Богданов (Насонов, 14), Жуніч, Логінов, Польовий - Шаповал, Кравченко, Р. Никитюк (Діденко, 74), Герасимюк, Мемешев – Петров (Чепелюк, 46).

На заміні: Неділько, Шуст, Романюк, Козьбан.

Голи: Кравченко, 10 – Якубяк, 90