Екс-гравець «Динамо»: «Перебуваю в стані «Чорноморця», але в даний момент займаюся за індивідуальною програмою»

Динамо Київ 16 Лютого, 10:38 554
Екс-гравець «Динамо»: «Перебуваю в стані «Чорноморця», але в даний момент займаюся за індивідуальною програмою» Фото: by.tribuna.com
Екс-форвард «Динамо» Дмитро Коркішко розповів про стан свого здоров'я.

- Я перебуваю разом із «Чорноморцем», але в даний момент займаюся за індивідуальною програмою. Ще в Одесі у мене трохи боліли м'язи задньої поверхні стегна після забитого місця. Перед відльотом до Туреччини ми провели обстеження, яке показало, що будь-яких побічних процесів не спостерігається. Однак в Туреччині, за результатами ще одного дослідження, було вирішено провести комплекс додаткових відновлювальних процедур, щоб у мене не трапився рецидив. Краще трохи почекати і повністю відновитися, ніж травмуватися під час сезону. Поки що я ще не виконую бігову роботу. Займаюся в тренажерному залі, басейні. Виконую всі приписи лікаря. Він становить мені програму на кожен день. Хворобливих відчуттів не відчуваю, все йде нормально. Сподіваюся незабаром приступити до повноцінних тренувань.

- Ти спостерігав за контрольними матчами з боку. Як, на твій погляд, виглядав «Чорноморець»?

- Напевно, певною легкості нам не вистачає, але це все-таки збори - хлопці проводять по два тренування в день. На мій погляд, всі намагаються виконувати установки тренерського штабу, а ось в який мірі це виходить, краще запитати у наших наставників. Якщо говорити про новачків, то їм, звичайно, потрібно трохи часу, щоб зігратися. Думаю, місяця зборів повинно вистачити, щоб притертися, зрозуміти вимоги тренерів, ігрову концепцію клубу.

- Уже перебуваючи в Туреччині, «Чорноморець» підписав двох бразильців. Які у тебе склалися перші враження про них?

- Вони поступово вливаються в команду, звикають до нового колективу. Мовний бар'єр поки що присутній. Використовуємо при спілкуванні жести, англійські слова. Вони не говорять по-російськи, але, що приємно здивувало, з перших днів почали вчити мову. Уже вітаються, прощаються, знають основні ігрові команди на поле: «вперед, назад, пас» тощо.