Топ-20 гравців ЛПМ осені 2015, котрі найчастіше били по воротах суперника

Футбол України 17 Лютого, 11:55 530
Топ-20 гравців ЛПМ осені 2015, котрі найчастіше били по воротах суперника
Нападник иївського «Динамо», який наразі перебуває в оренді у «Ворсклі», Дмитро Хльобас за підсумками весняної частини чемпіонату України сезону-2015/2016 зайняв 18-е місце за кількістю ударів по воротах, повідомляє «Золотий талант України».

За інформацією аналітичної компанії InStat Football, Хльобас за першу частину сезону завдав 28 ударів по воротах, 13 з яких виявилися точними (4 з них завершилися голами). Це найкращий показник серед футболістів, які в 2015 році претендували на перемогу в проекті Золотий Талант в категоріях U-21 і U-19.

Досягнення Хльобаса цікаво тим, що «Говерлу», за яку Дмитро грав в оренді, дуже складно віднести до атакуючих командам. За середньої кількості атак, проведених за матч у першій частині сезону (92), ужгородці займають 13-е місце з 14-ти, по середній кількості ударів по воротах (9) - 12-е, а по середній кількості ударів в створ (2 ,9) - 13-е.

Словом, порівнювати Хльобаса з лідером персонального рейтингу Алексом Тейшейрою безглуздо, оскільки «Шахтар» в середньому за матч пробивав по воротах в два рази частіше «Говерли» (19 разів). Поступається форвард молодіжної збірної України лідерам і в процентних показниках точності ударів (46%, тоді як у четвірки кращих - вище 50%), як мінімум троє з цього квартету - вже досвідчені майстри, тоді як Хльобас в 2015-му тільки-тільки почав грати в Прем'єр-лізі.

Для першого року у хлопця - дуже навіть непогані показники. Саме так подумали керівники «Ворскли» і запросили уродженця Полтавської області в свою команду. Поки - на правах оренди, оскільки його контракт належить «Динамо», а що буде далі - залежить тільки від самого