Мірча Луческу: «На «Арені Львів» ми граємо практично без підтримки»

Футбол України 17 Лютого, 12:47 723
Мірча Луческу: «На «Арені Львів» ми граємо практично без підтримки» Фото: shakhtar.com
Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу розповів про ситуацію в донецькому клубі.

«Як ви думаєте, я виглядаю на 70 років?, - починає діалог Луческу з гордо піднятою головою. Я відчуваю в собі свіжість і бажання вдосконалюватися з кожним днем.

Ми завжди намагаємося приїжджати в Іспанію, де тренуємося на «Пінатар Арені». Для нас дуже важливо відпрацювати як мінімум два тижні на полях такої якості і при хорошому кліматі.

Зараз «Шахтар» знаходиться в складній ситуації. Ми граємо на відстані в тисячу кілометрів від дому, у Львові. Наша «Донбас Арена» - один з найкрасивіших стадіонів Європи, але зараз ми не можемо використовувати її за прямим призначенням і вона служить центром надання гуманітарної допомоги. На «Арені Львів» ми граємо практично без підтримки, адже в цьому місті сильна симпатія до нашого головного конкурента в Україні - київського «Динамо».

Зараз футбол є найменш важливою проблемою для країни. На Донбасі досі йде війна, щодня гинуть люди. Можливо, цього всього не пишуть в західних ЗМІ. Однак я сподіваюся, що політики зможуть зупинити це безумство і прийдуть до компромісу. Війну потрібно зупинити, адже від неї страждають звичайні люди», - сказав Луческу shahta.org.