«Динамо» мінімально перемагає норвезький «Стремсгодсет»

Динамо Київ 17 Лютого, 19:59 821
«Динамо» мінімально перемагає норвезький «Стремсгодсет» | 19-27
Підопічні Сергія Реброва у напруженому матчі обіграли останнього суперника на зимових зборах.

Вже в дебюті матчу захисники суперника помилилися перед власним штрафним майданчиком, Теодорчик перехопив м'яч, віддав в центр під удар Ярмоленку, але використати момент нашим футболістам так і не вдалося. Після цього епізоду “Стремсгодсет” заробив кутовий удар, потім ще хвилини дві тримав наших футболістів в напрузі, проте Хачеріді та Драговіч вишли переможцями з епізоду.

Наступна атака “Динамо” завершилася дуже гострим епізодом. Андрій Ярмоленко класно виконав навіс на Дерліса Гонсалеса, проте парагваєць влучив у голкіпера, який і врятував свою команду від пропущеного м'яча. Підопічні Сергія Реброва все ближче і ближче до забитого м'яча. Даніло Сілва віддав хорошу передачу на Гармаша, Денис виконав простріл приблизно на 11 метрів, Теодорчику вдалося завдати удару — стійка рятує норвежців. За деякий час “Стремсгодсет” також провів декілька непоганих атак. Переважно норвезький колектив завдавав удари здалеку, з якими вдало впорався Олександр Шовковський.

Чергова небезпечна атака “Динамо” на сороковій хвилині завершилася неточним ударом. Андрій Ярмоленко підключив на правому фланзі Сілву, Даніло виконав навіс до карного майданчика суперника на Гармаша, Денис завдав сильного удару головою — над поперечкою. Після цієї атаки “біло-сині” привезли пенальті на свої ворота. Євген Хачеріді віддав неточну передачу, її перехопив нападник “Стремсгодсета”, а вже потім у штрафному майданчику його збив Сергій Рибалка. На наше щастя, Олександр Шовковський потягнув удар із 11-метрової позначки.

Друга частина матчу починається за тим самим принципом, як і початок гри. Динамівці створили вбивчий момент, після якого потрібно було тільки влучати по воротах, проте Сергій Сидорчук не скористався нагодою і влучив у поперечку. На 59-й хвилині “Динамо“ все ж таки вдалося відкрити рахунок. Андрій Ярмоленко у своєму звичному стилі обіграв захисника і пробив у дальній кут воріт — 1:0.

Гонсалес на 62-й хвилині мав хорошу можливість подвоїти перевагу київського клубу. Дерліс злету пробив з-за меж штрафного, але воротар у красивому стрибку вкотре рятує норвезький колектив.

І знову необачна гра Сергія Рибалки. Рефері призначив другий пенальті на ворота “Динамо”, цього разу Шовковський виручити не зміг — 1:1.

Після цього епізоду наша команда активізувалася в атаці. Роман Яремчук класно замкнув передачу від партнера, але вивести команду в лідери йому не вдалося. Третій пенальті у матчі призначив рефері. Цього разу вже на ворота нашого суперника. 11-метровий удар заробив Віталій Буяльський, який успішно реалізував Олег Гусєв на 76-й хвилині.

Знову в центрі подій Віталій Буяльський. Вже наприкінці матчу Домагой Віда увірвався до штрафного, віддав на Сидорчука, Сергій виконав скидку Буяльському під удар, Віталій цілив у дальній нижній кут, але захисник суперника заблокував удар. У підсумку матч вийшов дуже цікавим, багатим на гострі моменти і завершився із рахунком 2:1 на користь “Динамо”.

«Динамо» Київ - «Стремсгодсет» 2:1.

Голи: Ярмоленко 61, Кастраті 74 (пенальті), Гусєв 78 (пенальті).

Динамо: Шовковський, Хачеріді, Віда, Драгович, Сілва, Гармаш, Рибалка, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко, Теодорчик.