Так буде на Євро-2016? Поліцейський газом «заспокоїв» фанатів «Челсі» за святкування голу

Світовий футбол 17 Лютого, 22:40 526
Так буде на Євро-2016? Поліцейський газом «заспокоїв» фанатів «Челсі» за святкування голу
Вболівальник «Челсі», який має свій власний канал на YouTube, опублікував цікаве відео з учорашнього візиту на «Парк де Пренс» у Парижі на матч своєї улюбленої команди з ПСЖ (1:2).

Після того, як в кінці першої половини зустрічі Мікел зрівняв рахунок, гостьовий сектор цілком адекватно відреагував бурхливою радістю. Це не сподобалося поліцейському, який втік вниз і, витягнувши балончик сльозогінного газу, направив його прямо на вболівальників лондонської команди. Полісмен із закритим обличчям загрозливим виглядом наказав фанатам сісти на свої місця, якщо вони не хочуть отримати заряд перцевого аерозолю. При цьому колега поліцейський також підготував балончик зі сльозогінним газом. Фанати «Челсі» підкорилися і досвяткувати гол, сівши на сидіння, пише «Террикон».

Відео викликало ряд питань. Чи варто очікувати такого ставлення французької поліції і під час великого футбольного змагання цього року - Кубка Європи? Чи забороняється вболівальникам святкувати голи своєї команди під час матчів? І які засоби буде використовувати поліція, якщо вважатиме, що вболівальники ведуть себе «неправильно» на трибунах?