Мірча Луческу: «Не думаю, що Беланда розповість щось неймовірне тренерам «Шальке»

Футбол України 18 Лютого, 09:59 659
Мірча Луческу: «Не думаю, що Беланда розповість щось неймовірне тренерам «Шальке»
Наставник «гірників» розповів, як донецька команда підготувалася до сьогоднішньої зустрічі з «Шальке» у Лізі Європи.
«Ми вивчили «Шальке», і, напевно, вони про нас все знають. Самі поки не знаємо, на якому рівні перебуваємо і чи готові ми на сто відсотків. У нас були тільки товариські гри на зборах, їх не можна порівнювати з офіційними. Звичайно, я волів би, щоб перший матч відбувся на виїзді. Подивимося, що представить нам «Шальке», від цього будемо відштовхуватися. Це молода і дуже агресивна команда. В її складі виступають хороші молоді та перспективні для німецького чемпіонату гравці. Це Сані, Майер і Гайс. Усі виконавці високого рівня. Хотілося б, щоб наші футболісти після двох зборів в США та Іспанії завтра були мобілізовані і показали футбол високого рівня.

Тейшейра і Фред - великі втрати. Напевно, ці два гравці були найкращими останнім часом. Намагаємося замінити їх футболістами, які заповнять втрату цих хлопців, напевно, в першу чергу своїми амбіціями. За останні шість місяців ми втратили шість основних виконавців. Замінили їх гравцями Академії, ще не зовсім готовими виступати на такому рівні. Але я вірю в усіх футболістів, які завтра вийдуть на поле! Упевнений, вони покажуть хорошу гру - і Малишев, і Коваленко. Обидва - вихованці, продукти нашої Академії. І я впевнений, що вони дуже сильно хочуть вийти на газон і надовго залишитися в основному складі «Шахтаря».

Коваленко? Завтра він вийде в стартовому складі. І я з великою впевненістю дивлюся на це. Переконаний: він покаже себе з найкращого боку. Коваленко вже півтора року в команді. Він тренується з нами. Коли восени позаминулого року мені сказали, що є дуже хороший гравець, який відмінно себе проявляє в матчах дубля, він відразу ж приїхав до нас і залишився. Шкода, що пізніше отримав травму і випав на певний період... Для нього потрапити в основний склад завтра, в першій же офіційній грі року - не сюрприз. Так само і для Малишева.

Сьогодні в футболі немає секретів. Не думаю, що Юнес Беланда розповість щось неймовірне тренерам своєї команди - щось більше, ніж вони самі бачать і аналізують за матчами «Шахтаря». Тим більше вони переглядали нас на зборах, постійно були поруч», - цитує Луческу офіційний сайт «Шахтаря».