Олександр Денисов розпочав кар'єру в кіно

Футбол України 19 Лютого, 11:43 688
Олександр Денисов розпочав кар'єру в кіно Фото: 1927.kiev.ua
Директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов взяв участь в зйомках спортивної драми «Правила бою».

Олександр Денисов спробував себе в якості актора в кінострічці «Правила бою». Режисером спортивної драми виступає Олексій Шапарєв.

В інтерв'ю каналам «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Анатолійович розповів, що спонукало його спробувати свої сили в кіно:

- Насправді, кінематограф - мрія, напевно, для будь-якої людини. Фільм знімає мій приятель, режисер Олексій Шапарєв, який мені сказав, що шукає саме такий типаж людини, яка буде працювати в рингу, але не битися, тобто саме бути конферансьє вечора, його голосом, передавати певну атмосферу. З урахуванням пропозиції, стало цікаво спробувати себе, тому будемо вважати це першим кінодосвіду.

- Розкажіть про свою роль. Якого персонажа Ви граєте в цьому фільмі?

- Я не можу сказати, що я якийсь одіозний персонаж або дуже хороший. Я, скоріше, людина з закулісся, який я насправді.

Фільм, на мою думку, буде дуже цікавим. Він про жадібних бандитів, нехорошу міліцію, поганих і хороших хлопців, про любов. Більше розкрити таємниць не можу, тому що це повинні побачити телеглядачі на екранах. Але я думаю, це буде щось захоплююче, в дусі нашого часу.

- Чи є у Вас бажання в майбутньому спробувати себе в якихось інших фільмах?

- Не знаю, давайте подивимося на перший досвід, час покаже.

- Хто Ваш улюблений актор?

- Це і Аль-Пачіно, і Джон Траволта. Подобається творчість Квентіна Тарантіно - напевно, воно одне з ключових. В принципі, фільмів дуже багато.

***

Режисер фільму Олексій Шапарєв розповів, як йому прийшла в голову ідея запросити телевізійного ведучого на роль ведучого боксерського поєдинку.

- Ми з Сашком знайомі вже, напевно, років 25, ще зі студентських років. Перед запуском картини я дивився якусь телепрограму і звернув увагу, як же він фактурно і красиво виглядає. А я як раз мріяв про героя-шоумена з гострими рисами обличчя - і все зрослося.

- Розкажіть трохи про сам фільм, про що ця картина?

- Фільм, в першу чергу, про силу духу. Це історія двох боксерських клубів. Один - з історією, стародавній, що років 50 підтримує свої традиції, а другий - новий і модний. Фонова подія - поєдинки між клубами за першість найкращого міського клубу. Всі події в нашій історії відбуваються напередодні фінального бою, тому що два клуби йдуть за очками врівень, і чий боєць виграє - той клуб отримає чемпіонський титул. Але для одного клубу, дороговалютного, це просто престиж, а для клубу з традиціями це питання виживання. Власне, про це наша історія.

- Чи подобається Вам співпрацювати з Олександром Денисовим? Чи плануєте подальшу співпрацю?

- Повторюся, ми багато років знайомі, тому, звичайно, подобається. Про свого доброго товариша скажу тільки хороше. Сподіваюся, ще будуть якісь роботи. Якщо він буде підходити мені по історії, по амплуа, то, звичайно ж, ще покличу його із задоволенням.

***

Випуск фільму «Правила бою» за участю Олександра Денисова планується в листопаді 2016 року.