Безпека «Динамо» прокоментувала витівку футболіста московського «Локомотива»

Динамо Київ 19 Лютого, 20:58 548
Безпека «Динамо» прокоментувала витівку футболіста московського «Локомотива»
Віце-президент Динамо з питань безпеки Андрій Мадзяновський розповів про вжиті заходи перед матчем з «Манчестер Сіті».
«Матч «Динамо» - «Челсі» показав, що координація була не на належному рівні. Відповідно, нашим обов'язком є вивести її на належний рівень. Всі зауваження та побажання повинні бути враховані задіяними в забезпеченні безпеки органами. Будь-який банер, що стосується політики, офіцер безпеки або делегат матчу повинен відобразити в рапорті», - розповів Мадзяновський, інформує news.еizvestia.com.
«Пов'язано це з тим, що там, де замішана політика, завжди знайдеться місце провокацій. Адже різні політичні погляди бувають і у громадян однієї країни, а вже тим більше у вболівальників з різних країн. Найсвіжіший приклад - матч Ліги Європи «Фенербахче» - «Локомотив» ознаменувався тим, що відразу після фінального свистка гравець «залізничників» Дмитро Тарасов демонстративно пройшовся по полю в майці із зображенням Путіна», - зазначив віце-президент.
«Я на сто відсотків впевнений, що цей епізод не опиниться без уваги УЄФА і покарання буде суворе. Це була явна політична провокація, адже всі розуміють нинішні настрої громадян Туреччини щодо уряду РФ», - вважає Мадзяновський.