Навесні в «Динамо» варто чекати дебюту Яремчука

Динамо Київ 21 Лютого, 14:47 585
Навесні в «Динамо» варто чекати дебюту Яремчука Фото: www.fcdynamo.kiev.ua
На другому зборі киян в Іспанії найбільший обсяг ігрового часу з молодих футболістів отримав 20-річний форвард Роман Яремчук, якого Сергій Ребров використовував також як атакуючого півзахисника. Але варто було його повернути на вістря атаки, як найкращий бомбардир динамівського дубля забив два м'ячі у ворота «Бенфіки» з Луанди.

Можливо, на обсяг ігрового часу молодого футболіста на другому іспанському зборі вплинула травма Жуніора Мораеса, через яку він пропустив три останні спаринги. Першим нападником «Динамо» автоматично став Лукаш Теодорчик, другим - Яремчук. Коли Мораес відновиться, все, швидше за все, стане на свої місця, але ми відзначимо, що Яремчук свій шанс використав ефективно. Нічого особливого, забиваючи голи, він не робив - підбирав відскоки в чужій штрафній і переправляв м'ячі в сітку, але, по-перше, виявив чуття, по-друге, встигав пробити до того, як його накрили.

За інформацією видання «Золотой талант», у порівнянні з першим збором, коли в склад першої команди повернулися Євген Макаренко, Сергій Сидорчук та Андрій Ярмоленко, а також новачки Микита Корзун і Олександр Яковенко, у динамівській молоді істотно знизився обсяг ігрового часу.

Всього в трьох матчах з шести (180 хвилин) зіграв захисник Микита Бурда, в двох - півзахисник Олександр Андрієвський (135 хвилин) і воротар Георгій Бущан (90), а 18-річні Олександр Тимчик та Віктор Циганков під час другого збору вже не були задіяні взагалі.

І тільки у Яремчука показники на другому зборі не впали, а навіть зросли, якщо говорити про ігровий час на полі: було 130 хвилин, стало 200. Словом, є серйозний привід припустити, що навесні є сенс очікувати дебюту уродженця Львівщини в першій команді «Динамо».