Олександр Шовковський: «Не варто дивитися на свого суперника»

Динамо Київ 21 Лютого, 16:55 415
Олександр Шовковський: «Не варто дивитися на свого суперника»
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський розповів в інтерв'ю «Журналу Ліги чемпіонів» про готовність команди до матчу із «Манчестер Сіті».
«Мої відносини з клубом почалися в вісім років, коли я прийшов грати у футбол в школі «Динамо». Я пройшов усі ступені в команді. Перед початком групового етапу Ліги чемпіонів у мене брали інтерв'ю і задавали питання, що у нас така непроста група: «Челсі» - чемпіон Англії, «Порту» регулярно виступає у турнірі. Я говорив про те, що наш найголовніший суперник - ми самі. У нас зібрався хороший колектив із великим потенціалом, який здатний принести сюрпризи.

Кожен знає свої дії на футбольному полі, як виходити з тієї чи іншої ситуації. У нас є своє обличчя, свій почерк гри, і все це привніс Сергій Ребров в дії нашої команди. Культура гри воротарів змінилася дуже сильно. Воротар - це вже 11-й польовий гравець, який приймає участь у розіграші м'яча, у розвитку атаки, розвитку оборони. Нічого не стоїть на місці. Таких грандіозних змін немає, але появилися деякі нові тактичні схеми, структура гри, взаємодія між лініями. Все це виросло і вийшло на більш високий рівень.

Не варто дивитися на свого суперника. Так, суперників потрібно вивчати, аби потім знати як їм протидіяти, проте перш за все ми повинні думати про себе. Про свої дії на полі. Про реалізацію того, що закладено в процесі тренувань. Я вірю в цю команду. Вірю в наших гравців, тому що в нас - колектив. Якщо нам вдасться підкорити свої особисті амбіції, то можемо багато чого досягти», - завершив Олександр Шовковський у програмі «Журнал Ліги чемпіонів».