Павелко розповів про створення ветеранської національної збірної України

Футбол України 23 Лютого, 13:12 475
Павелко розповів про створення ветеранської національної збірної України
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко розповів про створення національної збірної України серед ветеранів, урочиста церемонія презентації якої відбулася 23 лютого в Будинку футболу.
«Хочу всіх привітати з прекрасним стартом команди легенд, - зазначив Андрій Павелко. - Слово ветерани, напевно, не зовсім правильне у ставленні до тих, хто кував славу українського футболу. Найголовніше, що несе на собі ця команда - це підтримка наших бійців в зоні АТО, і ми бачимо, наскільки важлива і відповідальна робота лежить на плечах наших зірок. Сам брав участь в одному з таких матчів в Маріуполі, де відчув і побачив, наскільки це важливо як для самих мешканців прикордонних із зоною АТО міст, так і для наших бійців. Упевнений, що добра справа не залишається непоміченою і вдячний всім, хто відгукується на заклик підтримати наших хлопців.
Сьогодні ми юридично оформляємо те, що у нас є. А є - плеяда гравців, які готові працювати на благо українського футболу. Щоб в кожному куточку нашої країни пам'ятали і не забували наших прославлених футболістів, а вони радували уболівальників і передавали свій досвід і майстерність молодим гравцям.
Чи поїде Шевченко грати за ветеранську збірну? Якщо буде в хорошій формі, і тренерський штаб вирішить, то Шевченко буде в збірній», - зазначив Павелко.