Передматчева прес-конференція Олександра Шовковського

Динамо Київ 23 Лютого, 19:49 768
Передматчева прес-конференція Олександра Шовковського
Капітан київського «Динамо» - про домашній поєдинок з «Манчестер Сіті».

- Який настрій у команди перед завтрашньою грою?

- Важко сказати. Ми провели два збори, готувались до сезону; в Києві, по прильоту — до матчу з «Сіті» вже предметно. Подивимось, яка гра буде завтра, сподіваюсь, ми підійдемо в оптимальних кондиціях.

- Ви вже двічі зустрічались з «Манчестер Сіті» у 2011 році у Лізі Європи. Які у вас згадки про ті ігри?

- То був інший турнір, час, гра. Згадувати те, що минуло — не хочу, не бачу сенсу. Ми будуємо майбутнє, розуміємо, як треба з ними грати, як грають команди АПЛ, та наскільки нам буде складно. Те, що було — перегорнута сторінка в нашій історії, ми пишемо нову.

- «Манчестер Сіті» має багато травмованих. З точки зору психології, як це може вплинути?

- Ви знаетє, команда готується, дивлячись на гру суперника, на усі його сторони, взаємодію гравців, тактичну побудову. У кожної команді є проблеми, це живий колектив. Я розумію, що, можливо, шанс буде у іншого гравця, і як воно буде на полі — інше питання. Кожна команда має свою гру, обличчя на полі. Тренерський штаб готує нас до того, як може грати «Ман Сіті». Ми не дивимось на їх пробелми, ми будуємо свою гру.

- Чия гра зі складу суперника вам найбільше імпонує?

- «Сіті» складена з гравців топ-рівня, усі грають у своїх збірних, команда претендує на титул чемпіона АПЛ. Це говорить про силу команди. Сюрпризу можна очікувати від кожного, у кожній ланці є дуже сильні виконавці. Ми будемо грати з надзвичайно сильною командою.