«Динамо» - «Манчестер Сіті» 1:3. Нещасливий бій

Динамо Київ 24 Лютого, 23:38 641
«Динамо» - «Манчестер Сіті» 1:3. Нещасливий бій | 19-27
Київське «Динамо» вдома програє «Манчестер Сіті» у першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів.

Яскраво почали гру «біло-сині», за перші 5-ть хвилин динамівці встигли заробити один стандарт та два кутових. Рахунок не відкрили, але нерви «Ман Сіті» трохи попсували. Дуже активно почав поєдинок Ярмоленко. Контроль м’яча у першій частині був за киянами. На 12-ій хвилині Гонсалес видер м’яч в опонентів, відпасував на Теодорчика, який вирішив пробити поворотах, на жаль, повз.

А потім два кутових біля воріт «Динамо», після подачі другого корнера Агуеро відкрив рахунок – 0:1.

Гол додав впевненості англійцям. І знов Агуеро міг вразити ворота Шовковського, отримавши пас від Сілви, пробив у дальній кут, але не точно. Теодорчик спробував відповісти ударом здалеку, однак м’яч лише пролетів над воротами Харта.

На 31-ій хвилині на поле з’явився Велозу замість Гармаша і одразу ж вступив у гру пробивши головою у бік воріт. На 35-ій Буяльський обрізався в центрі, що призвело до удару Туре, Шовковський зміг відбити загрозу, а Віда вибив на кутовий. Нагодою збільшити перевагу «Ман Сіті» використався на 40-ій хвилині, прострільну передачу Стерлінга на дальній штанзі замкнув Давід Сілва – 0:2.

За такого нерадісного рахунку розпочалася перерва.

І знов яскравий початок у виконанні «Динамо». На 50-ій Харт парирував удар Велозу, через 3 хвилини Ярмоленко пробив у дальній кут, але промахнувся. Щасливою для «Динамо» стала 58-а хвилина. Буяльський з лінії штрафного пробиває та скорочує відстань – 1:2.

Неприємна втрата сталася на 63-ій хвилині, Даніло Сілва через травму задньої поверхні стегна змушений був покинути поле, на заміну вийшов Макаренко.

На 68-ій Ярмоленко відкрився на передачу від Велозу прострілив, але Харт на м’ячі опинився швидше за Мораєса. Ще один хороший момент дві хвилини потому: контратака динамівців, Ярмоленко пасує на Велозу, який знаходиться на лінії штрафного, Мігель вирішив обробити м’яч, що і призвело до його втрати.

На 77-ій Шовковський знов врятував команду. Агуеро пробив, м’яч рикошетом летів у ворота, але голкіпер «Динамо» виручає.

До кінця матчу моменти були в обох команд. На жаль, «Динамо» зрівняти не вдалося. Не забиваєш ти, забивають тобі - Яя Туре на 90-ій хвилині забиває третій гол у ворота «Динамо» 1:3.

Матч-відповідь пройде 15 березня. Шанси мізерні, але пам’ятаємо вислів Валерія Лобановського: «Шанси є, навіть коли їх нема».