Шовковський: «Якщо є хоч маленький шанс, ми будемо намагатися за нього зачепитися»

Динамо Київ 25 Лютого, 01:21 719
Шовковський: «Якщо є хоч маленький шанс, ми будемо намагатися за нього зачепитися»
​Воротар київського «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував гру з «Манчестер Сіті».

- Хочу подякувати вболівальникам, які прийшли сьогодні нас підтримати у першій грі після довгої перерви в Лізі чемпіонів. На жаль, порадувати ми не змогли. Вважаю, що ми зовсім провалили перший тайм. Робили дуже багато помилок при переході з оборони в атаку. Дуже багато було втрачено м’ячів в середині поля. Хоча тренерський штаб нам казав, що це основний момент в атаці суперників. Друга половина була кращою, але в підсумку ми програли і наші шанси примарні.

- Яка атмосфера в роздягальні після гри?

- Понура, команда не впоралася з установою на гру. Можливо хтось скаже, що це відмазка з мого боку, але відсутність офіційних ігор дуже сильно впливає на підготовку. Ці моменти в боротьбі були зовсім не характерними для нашої команди. Будемо дивитися, виправляти ці помилки. Але на жаль втратили те, що втратили.

- По перерві розмовляли? Як збиралися надолужувати?

- Треба було заспокоїтись, відчути свою гру, і вийти на другий тайм з іншим станом. Ми програли першу половину 0:2, треба було виходити і показувати гру, яку демонстрували протягом року. Зробили деякі корегування в діях оборони та атаки, щось вдалося. Я вважаю, що друга половина була кращою.

Здавалося були моменти, можливо все було би по-іншому, але у футболі «можливо» - не має значення. Маємо те, що маємо – 1:3.

- Що з Данило Сілвою?

- В нього ушкодження. Наскільки серйозне поки сказати неможливо. Але я думаю, що серйозне. Наші лікарі будуть дивитися.

- Чому замінили Гармаша?

- Йому треба задати це питання, він не показує ту гру, на яку сподіваються всі тренери, вболівальники. Кредит довіри він не виправдав сьогодні. Можливо перегорів, переоцінив свої можливості, сказати важко. Щоб рости, треба дивитися не те, до чого ти прийшов, а на те, що робив, що дало тобі можливість піднятись на свій рівень. Відстежувати треба не цілі, а дії. Можливо, десь він не правильно розставив акценти.

- З яким настроєм поїдете на матч-відповідь?

- Якщо є хоч маленький шанс, ми будемо намагатися за нього зачепитися.