Динамо Київ 25 Лютого, 18:01 712
Максим Шацьких: «Динамо» не вистачило якогось часу та куражу, щоб витягнути матч» | 19-27
Колишній нападник «Динамо» прокоментував гру киян з «Манчестер Сіті» (1:3).
«Наші футболісти у стартові 10 хвилин виглядали непогано, і перший пропущений гол вийшов нелогічним, але він освіжив команду. Після першого тайму рахунок був 0:2 - і повний стадіон. Діватись вже було нікуди, тільки йти вперед. «Динамо» додало у швидкостях, стало грати розкутіше, створило декілька класних моментів і, врешті-решт, ми організували взяття воріт. Ну і безглуздий гол, пропущений вже під завісу поєдинку, став дуже недоречним. Команді Сергія Реброва не вистачило якогось часу та куражу, щоб витягнути матч», - цитує Шацьких «Футбол 1».