В'ячеслав Заховайло: «Буяльський був слабкою ланкою «Динамо»»

Динамо Київ 25 Лютого, 19:46 572
В'ячеслав Заховайло: «Буяльський був слабкою ланкою «Динамо»» Фото: football.sport.ua
Футбольний агент прокоментував поразку «Динамо» від «Манчестер Сіті».
«Мудрувати після гри, звичайно ж, легко. Вгадав Ребров зі складом чи ні? За що Ребров заслужив похвали, так це за те, що швидко відреагував із заміною Гармаша. На мій погляд, комічно виглядало протистояння Яя Туре - Буяльський (слон і моська). Ці перераховані гравці дуже часто зустрічалися на полі при єдиноборствах. Саме Буяльський був слабкою ланкою «Динамо», навіть забитий ним гол не змінив моєї думки. Гармаш! Незважаючи на провалений матч, хочу його підтримати. Нарешті, розкрилися всі проблеми «Динамо» з селекцією гравців. Функціонально «Динамо» виглядало непогано. На мій погляд, випали з гри Гармаш-Буяльський-Теодорчик, а от Рибалка виглядав дуже пристойно. І це об'єктивно... Життя триває, треба робити висновки. У Манчестері результат тиснути начебто не повинен. Потрібно зіграти гідно.

Прийшов до висновку, що можна було грати і без чистого нападника. Здавалося б, звучить абсурдно. Умовні 4-2-4-(0) замість Теодорчика, Велозу. Мені здається, що на флангових контратаках у нас більше було б шансів. І в центрі зіграли б щільніше. Більше шансів зіграти на нуль. А так нападник був в ролі пам'ятника. Я думаю, що в цьому випадку центральні захисники «Сіті» повинні були б грати високо, що відкрило би більше простору.

Занадто завищена самооцінка в «Динамо». Якісних виконавців не затягнути навіть за великі гроші через відсутність внутрішнього чемпіонату», - розповів агент на своїй сторінці у Facebook.