Маркевич: «Гра показала, що «Динамо» зараз не в найкращій формі»

Футбол України 25 Лютого, 20:20 414
Маркевич: «Гра показала, що «Динамо» зараз не в найкращій формі»
Тренер «Дніпра» прокоментував поразку «Динамо» в Лізі чемпіонів та перехід Євгена Селезньова в «Кубань».
«Нам грати скоро з «Динамо». Думка така: «Манчестер Сіті» - це «Манчестер Сіті», тим більше, що вони активно грають в чемпіонаті, вони в формі. Вони готувалися до «Динамо» дуже серйозно, навіть пожертвували Кубком Англії, випустили другий склад. Вони налаштовувалися на «Динамо». Гра показала, що «Динамо» зараз не в найкращій формі. Тут об'єктивні причини - суперник дуже серйозний із якісними гравцями, вони зараз просто краще готові.

Дуже легко дали забити, в принципі, з нічого. Просто передача, забили перший гол, там нічого такого не було. Мені здається, що це проста втрата концентрації. Я думаю, якби не той гол, все могло бути інакше.
Шанси завжди є. Не знаю, як закінчиться гра, але треба виходити і грати сильніше, ніж в Києві. Звичайно, шансів мало, але треба грати. Я знаю, що «Динамо» може сильніше грати.

Селезньов? Два дні назад полетів в Краснодар. Я до останнього моменту не знав, що він їде. Ну а потім вже вирішили, тому нічого не зробиш. Вже багато в нас втрат, доводиться з цим миритися. Треба працювати з тими футболістами, які залишилися з нами. Переведемо Матеуса в атаку, будемо виходити з цієї ситуації», - передає слова Маркевича Футбол24.