Мірча Луческу: «Ми зараз не на тому рівні, щоб виграти Лігу Європи»

Футбол України 25 Лютого, 23:09 649
Мірча Луческу: «Ми зараз не на тому рівні, щоб виграти Лігу Європи»
Післяматчева прес-конференція головного тренера донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу після переконливої виїзної перемоги над гельзенкірхенським «Шальке» (3:0).

- Ще раз хочу сказати, що результат першого матчу був позитивним для нас. Ми знали і готувалися саме до такої гри, знали, що «Шальке» кинеться вперед. Вони не могли чекати, а ми могли собі це дозволити і дочекалися своїх шансів. Дуже організовано зіграли в захисті і в контратаках. Всі голи були забиті після продуманих дій в атаці.

«Шальке» зробив, що зміг, тримав нас під тиском. Але при тому, що вони багато атакували, у них не було достатньо концентрації уваги, що і призводило до помилок.

Хороший результат, враховуючи, яка у нас зараз команда, з огляду на всі заміни гравців, які відбуваються в складі, враховуючи, як змінюється гра. Ми йдемо від технічного футболу, який був раніше, зараз ставимо більше на організацію гри, і тепер, як бачите, ми частіше вступаємо в боротьбу, причому в ній беруть участь всі гравці.

Дуже шкода, що втратили Степаненка. Не думаю, що він заслужив цю картку, адже і Кайсара в аналогічному епізоді за фол на Тайсона не отримав нічого. Шкодуємо про цю втрату.

- Чи можна тепер вважати Феррейру гравцем основного складу?

- Феррейра добре готувався. У першій грі йому не вистачало сміливості. Зараз думаю, щоб почати чемпіонат з ним в складі. Мабуть, це його найкраща гра з тих пір, як він з нами. Можливо, йому набридло бути запасним, і зараз у Факундо є всі шанси, щоб боротися за місце в основі.

Йому потрібен був час, щоб зрозуміти нашу гру. Він дуже добре діяв в атакуючих діях. Якщо буде продовжувати в такому ж дусі, то буде в складі. Потрібен час і терпіння, а також розуміти і знати всі вимоги. Показово, як ми сьогодні зіграли в обороні, виходячи потім в атаку. На жаль, цього не вдалося зробити проти ПСЖ і «Реала».

- Перемога в Лізі Європи реальна, як Ви вважаєте?

- Не думаю, що ми зараз на такому рівні, щоб виграти Лігу Європи. Для цього потрібно мати групу рівноцінних гравців з 20 осіб. Зараз от не буде грати Степаненко, і його немає ким замінити. Ми переживаємо період освіження команди молодими гравцями. Сьогодні добре зіграв Коваленко, дебютував Борячук, Коробенко був в запасі... Звичайно, ми будемо віддавати всі сили в кожній грі, подивимося, що з цього вийде.

- За рахунку 0:2 народ почав йти з трибун, і вболівальники освистували «Шальке»...

- Аж надто впевнені всі були, що сьогодні пройдуть нас. Особливо після гри у Львові. Всі глядачі, хто прийшов, вірили в перемогу «Шальке». Не знаючи потенціал «Шахтаря», мабуть. Чесно кажучи, навіть не очікував, знаючи німецьких уболівальників, як вони підтримують свої команди, такої поведінки. Гравці «Шальке» такого не заслужили, - цитує Луческу football.ua.