Володимир Генінсон: «Якби було нереально зробити УПЛ успішною, я б не взявся»

Футбол України 26 Лютого, 14:39 672
Володимир Генінсон: «Якби було нереально зробити УПЛ успішною, я б не взявся»
Єдиний кандидат на пост президента української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон поділився нюансами підготовки до виборів і розповів про заплановані зміни в Прем'єр-лізі.

- Володимире Братіславовічу, ви виявилися єдиним кандидатом на пост президента УПЛ. Як вважаєте, це вже перемога? Чи, як то кажуть, є нюанси?

- Завжди і скрізь є свої нюанси, мені ще потрібно 29-го числа представити і захистити свою програму перед власниками клубів, в кінці кінців, вони вирішують, хто буде президентом і чи влаштовує їх мій спектр розвитку Прем'єр-ліги. Я досить впевнений у своїй програмі, тому думаю, що все пройде гладко.

- У разі обрання ви залишитеся в ФФУ чи все ж доведеться покинути Федерацію?

- Я планую продовжувати курирувати напрямки безпеки стадіонів та розвитку інфраструктур, так як входжу до комітету з безпеки УЄФА, і це моя місія в Україні, а також є ще питання проведення фіналу Ліги Чемпіонів в 2018-му році, який дуже важливий нашій країні.

- З якими клубами не вдалося зустрітися? Чи були випадки, коли клуби уникали або уникають зустрічей з вами з приводу вашого висунення?

- Всі клуби йшли на контакт, тому що розуміють важливість тієї стратегії, яка буде обрана в цей важкий час.

- Діалог з клубами у вас проходить з власниками чи менеджерами (директорами та їх заступниками)? З ким із власників клубів ви знайомі? Зокрема, Ігор Суркіс, Ринат Ахметов, Ігор Коломойський?

- Я намагався зустрітися як з власниками клубів, так і операційним менеджментом, щоб зрозуміти їх потреби. З деякими власниками знайомий особисто, з деякими познайомився в процесі висування. Скажімо так, що в дружніх стосунках я не перебуваю ні з ким із власників.

- З якою передвиборною програмою ви йдете? Ви її доносили до клубів попередньо чи представите вже на загальних зборах клубів?

- У мене є готовий маніфест який всі керівники клубів отримають в п'ятницю на розгляд, і зможуть підготувати питання, а сама презентація програми відбудеться 29-го безпосередньо на самому засіданні.

- Чи реально зробити УПЛ успішним проектом? Зараз це організація, яку утримують самі клуби.

- Якби було нереально, я б не взявся. Не люблю сідати в заздалегідь потопаючий човен.

- Чи будуть зміни в платежах клубів на утримання УПЛ? Раніше вони з кожним роком зростали і досягли вже 1 млн гривень за сезон.

- Будуть. Мета - виведення Прем'єр-ліги на самоокупність.

- Як при вашому керівницті, в разі обрання, зміниться структура УПЛ? Штат? Раніше ви говорили про скасування посади генерального директора, на якій зараз знаходиться Петро Іванов. Ви бачите його в своїй команді? Якщо так, на якій тоді посаді?

- Зміни будуть однозначно. Після співбесіди кожного співробітника буде прийнято рішення, хто залишиться і на якій посаді, а хто ні.

- Чи є у вашій програмі цифри, показники, яких ви хочете досягти в УПЛ? Які цифри з них це програма мінімум, і чи є дуже амбітні цілі?

- Є цілі і критерії їх оцінки.