Хто такий Джанні Інфантіно?

Світовий футбол 26 Лютого, 23:17 833
Хто такий Джанні Інфантіно? Фото: Getty Images
1927.kiev.ua пропонує вам дізнатися більше про новоспеченого президента ФІФА Джанні Інфантіно.

Повне ім'я: Джанні Вінсенцо Інфантіно.

Місце народження: Бріг, Швейцарія.

Дата народження: 23/03/1970.

Громандянство: Італія, Швейцарія.

Сімейний стан: одружений, має 4-ох дітей.

Освіта: Фрібурський університет, спеціальність - право.

Мови: італійська, французька, німецька, англійська, іспанська, португальська, арабська.


- Джанні Інфантіно приєднався до ФІФА в 2000 році, у його компетенцію входили юридичні та комерційні питання, а також проблеми професійного футболу.

- Для Інфантіно «Футбол — це пристрасть, футбол — це емоції, футбол — це толерантність, футбол — це повага, футбол — це… магія!»

- До переходу в УЄФА Джанні Інфантіно працював генеральним секретарем Міжнародного центру вивчення спорту при університеті Невшателя, а раніше обіймав посаду радника в різних футбольних організаціях.

- З З січня 2004 року Джанні очолював Відділ юриспруденції та ліцензування УЄФА. Виконував обов'язки директора-розпорядника, потім заступника генерального секретаря, а з жовтня 2009 року обраний на посаду генерального секретаря.

- У жовтні 2015 року Інфантіно висунув свою кандидатуру на пост президента ФІФА, після того як Платіні був відсторонений від футбольної діяльності.

- Інфантіно обіцяв вивчити російську до чемпіонату світу-2018 у разі обрання його президентом ФІФА.

- 26 лютого 2016 року обраний президентом ФІФА на трирічний термін до 2019 року

Що Інфантіно хоче змінити?

1. Створити нову Раду ФІФА зі збільшеним представленням, щоб замінити Виконавчий комітет ФІФА в якості стратегічного і контролюючого органу.

2. Встановити ясно визначені і врівноважені структури влади між спортивно-політичними і щоденними виконавчими ролями - між радою ФІФА і адміністрацією ФІФА.

3. Ввести терміни повноважень і інші реформи управління.

4. Запровадити суворий і незалежний контроль над грошовими потоками, включаючи громадське розкриття платежів обраним членам ФІФА і вищому керівництву, а також чіткої і прозорої процедури торгів для Чемпіонату світу з футболу.

5. ФІФА має залишитись демократичною з одним ключовим правилом: 1 член асоціації = 2 голоси: 1 голос, щоб голосувати і 1 голос, щоб висловитися.

6. Розширити або збільшити програми розвитку зі зробленими на замовлення проектами, відповідними певним потребам кожної Асоціації, гарантуючи вищі рівні контролю і дотримання.

7. Зробити так, щоб гравців було почуто з усіх футбольних питань і почати відкриті дебати з усіма зацікавленими сторонами.

8. Збільшити число команд на чемпіонаті світу до 40 для більшого міжнародного подання.


Що думають про Інфантіно відомі люди?

Йозеф Блаттер:

«Я вітаю Джанні Інфантіно щиро і тепло з тим, що його обрали новим президентом ФІФА. З його досвідом, експертними знаннями, стратегічними і дипломатичними навичками у нього є всі якості, щоб продовжити мою роботу і стабілізувати ФІФА знову».

Жозе Мануель Баррозу:

«Я багато років знаю Джанні Інфантіно, і я знаю про його компетентності, пристрасті до футболу і екстраординарну здатність працювати. Я вірю, що у Джанні Інфантіно є всі особливості, щоб бути чудовим Президентом ФІФА».

В'ячеслав Колосков:

«Програма, команда і досвід Інфантіно зіграли вирішальну роль. Ця людина, з моєї точки зору, більш незалежна, ніж всі інші кандидати. У нього є дуже чітка програма. І він володіє «нашим» - європейським менталітетом. Я, наприклад, дуже радий».

Підготувала Дарина Маневич