Клуб Прем’єр-ліги повинен виплатити понад 1 мільярд гривень «Сбербанку России»

Футбол України 27 Лютого, 11:08 376
Клуб Прем’єр-ліги повинен виплатити понад 1 мільярд гривень «Сбербанку России» Фото: ФК "Чорноморець"
Господарський суд Одеської області зобов'язав «Чорноморець» виплатити ПАТ «Сбербанк», який є дочірнім підприємством «Сбербанку России» в Україні, 1 мільярд 115 мільйонів 946 тисяч 683 гривні.

Українська «донька» «Сбербанку Росії» (зараз називається просто ПАТ «Сбербанк») відсудила у акціонерного товариства «Футбольний клуб «Чорноморець», що належить нардепу Леоніду Климову, 1 мільярд 115 мільйонів 946 тисяч 683 гривні. Це - заборгованість за кредитним договором, укладеним 15 липня 2011 року, разом з відсотками і пенею.

Позов «Ощадбанку» задовольнив недавно господарський суд Одеської області. «Чорноморець» позичав гроші нібито для завершення робіт з реконструкції стадіону в парку Шевченка. Віддав він лише невелику частину.

Відзначимо, що дані зобов'язання підкріплені запорукою, в ролі якої виступає частина майна нардепа-олігарха, а саме торговий комплекс «Новий Привоз» на Пантелеймонівській і мережа готелів «Чорне море». У разі, якщо рішення суду вступить в силу, будівля, швидше за все, буде відчужена на користь кредитора, - всі Климовські фірми є без п'яти хвилин банкрутами.

Всього Леонід Климов винен державі, своїм вкладникам і кредиторам понад 9 мільярдів гривень. При цьому більшу частину цієї суми депутат, можна сказати, вкрав: належний йому банк видавав величезні кредити фіктивним юрособам під заставу Климовського ж стадіону «Чорноморець», повідомляє dumskaya.net