Говерла продовжує секретну підготовку

Футбол України 27 Лютого, 18:50 309
Говерла продовжує секретну підготовку
Ужгородська «Говерла» вже кілька днів перебуває в Туреччині, де в режимі суворої секретності проводить останній етап підготовки до матчів чемпіонату.

Команда розташувалася в одному з фешенебельних готелів Анталії, і це не дивлячись на фінансові проблеми в клубі.

Правда, інформації про підготовку Говерли не так багато. Головний тренер ужгородців В'ячеслав Грозний від будь-яких коментарів відмовляється, мотивуючи це домовленістю з власником клубу. Заборонено спілкуватися з журналістами і футболістам. Про це повідомляє телеканал Футбол 1.

«Якщо хоч один гравець буде спілкуватися з пресою, я його вижену з команди», - заявив Грозний телеканалу.

Територію готелю гравці практично не залишають, адже все необхідне для тренувального процесу там є. За інформацією Sport Arena, нічого не знають про команду друзі, агенти, а часом навіть сім'ї футболістів.

Що стосується персоналій, вдалося ідентифікувати на зборі Говерли Ігоря Халка, Худоб'яка, Ореста Кузика, Юрія Мартищука і ще кілька гравців в тренувальних костюмах Чорноморця, які розбавлені великою групою молоді.

За словами Грозного, віце-президент клубу Олександр Шуфрич зараз вирішує питання атестації, і тільки після його рішення в клубі готові будуть дати якісь коментарі.

Раніше стало відомо про намір Говерли всупереч забороні на реєстрацію нових гравців заявити на другу частину сезону ще дев'ять виконавців, проте пізніше Грозний цю інформацію спростував.

Очікується, що в Туреччині команда пробує аж до першого офіційного матчу в новому році, а через невизначену ситуацію з Металургом друга частина сезону для Говерли може початися лише 12 березня домашнім поєдинком з Металістом.