В Цюріху було відкрито Музей Світового Футболу ФІФА

Світовий футбол 28 Лютого, 20:55 771
В Цюріху було відкрито Музей Світового Футболу ФІФА Фото: fifa.com
На закритій церемонії, яка була представлена Романом Кілчспергером, приблизно 100 гостей святкували відкриття Музею Світового Футболу ФІФА для широкої публіки.

Був спеціальний сюрприз в програмі. Нещодавно обраний президент ФІФА Джанні Інфантіно був дуже радий відкрити музей - це була його перша офіційна подія на посаді президента.

«Це місце, в якому футболом живуть і дихають. Тут Ви можете заразитися футбольним вірусом, якщо у Вас ще немає його. У цьому місці тільки футбольні питання!», - Сказав він у своїй промові присутнім.

На чолі із Стефаном Шапюізою - колишньою зіркою Бундесліги та національної збірної Швейцарії - група юніорів з місцевого клубу «Воллішофен» увійшли до зали. Молоді люди встановили сцену для «F2 Freestylers», які вразили публіку своїми сміливими трюками, перш ніж передати м'яч до нового президента ФІФА і директора музею Стефана Йоста для офіційного відкриття музею, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

«Особливий момент! Нарешті ми можемо відкрити цей великий музей для всіх. Це - музей для всіх, так як футбол перевищує класи, релігії і кордони. Це - культурний скарб», - сказав захоплено Йост.

Мета музею полягає в тому, щоб взяти відвідувачів на емоційну поїздку по футбольному світу.

«З цим музеєм нам вдалося створити фантастичне місце зустрічі всіх любителів футболу і спорту. Відкриття в деякій мірі символізує новий початок», - сказав Йост, маючи на увазі проведення реформ ФІФА і недавніх президентських виборів.

Музей займає 3,000 м², має більше ніж 1,000 об'єктів, 1,400 фотографій, приблизно 500 відео, 60 екранів і 15 інтерактивних станцій. Все це об'єдналося, щоб сформувати унікальне футбольне враження.