Хто такий Генінсон?

Футбол України 29 Лютого, 20:08 2276
Хто такий Генінсон?
1927.kiev.ua пропонує вам дізнатися більше про новоспеченого президента Прем'єр-Ліги України Володимира Генінсона.

Повне ім'я: Генінсон Володимир Братиславович.

Місце народження: Україна, Київ.

Дата народження: 12/05/1976.

Освіта: Закінчив бакалаврат ChamplainCollege в 2001 році (Берлінгтон, Вермонт (США); бакалаврат Інституту готельного господарства (Київ); магістратуру Інституту готельного господарства (Київ).

- Володимир Генінсон почав свою кар'єру, працюючи в міжнародній мережі готелів HowardJohnson та Intercontinental. Згодом, отримавши досвід роботи за кордоном, Володимир повернувся в Україну, де очолив департамент кейтерингу та обслуговування готелю Hyatt Regency Kyiv. Після обіймав посаду директора з розвитку управляючої компанії Vertex Hotel Group.

- Перші кроки в спортивному менеджменті Генінсон почав робити в 2011 році, коли Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів призначило його на посаду Директора з експлуатації НСК «Олімпійський».

- Проходив стажування на Амстердам Арені під кураторством спеціалізованих консультантів і менеджерів стадіону, що займається плануванням, розвитком і експлуатацією багатофункціональних споруд.

- Отримав сертифікат по проходженню тренінгів у відомій і унікальній в своєму роді школі EVMI's (Stadium Management Summer School 2011). А також сертифікат тренера від Європейської Асоціації стадіонів та безпеки (ESSMA).

- Володимир успішно запустив у роботу НСК «Олімпійський», уклав договір з ФК «Динамо». Арена відразу ж почала приймати футбольні матчі, удосконалюючи і відточуючи систему роботи напередодні ЄВРО-2012.

- Далі були успішні переговори з продюсерами світових зірок, таких як Red Hot Chili Peppers і Madonna. Київ не залишився осторонь від світових турне. І все на НСК «Олімпійському».

- З березня по грудень 2015 року обіймав посаду виконавчого директора Федерації футболу України.

- З грудня 2015 - керівник Служби взаємодії з ФІФА і УЄФА.

- Останнім часом обіймав посаду виконавчого директора ФФУ.

- 29 лютого 2016 року Генінсон був обраний президентом Прем'єр-Ліги України.

Перші кроки Генінсона на новій посаді:

1. Передивитися всю документацію, яка існує в Прем'єр-лізі. Подивитись, що на рахунках, який фінансовий баланс. Провести співбесіди з усіма співробітниками, прийняти рішення, хто залишиться працювати, а хто - ні.

2. Скасувати посаду генерального директора - Генінсон хоче особисто вести всі справи.

3. Зробити повну відкритість: медіа отримають доступ на всі наради. Будуть проводитись відкриті прес-клуби, круглі столи, куди отримають запрошення журналісти.

4. Зібрати нараду президентів клубів. Менеджмент - це добре, але все одно стратегію диктують президенти.

Що думають про Генінсона «футбольні» люди України?

Ігор Суркіс:

«Я з ним (з Генінсоном) знайомий вже давно, коли він очолював будівництво НСК «Олімпійського». Я не знайомий з ним близько, але у мене складається враження, що він вдумлива людина. Якщо він йде на цю посаду в цей непростий час, то він знає шляхи розвитку нашого футболу».

Олексій Антонов (генеральний директор «Олімпіка»):

«Він гарний менеджер, я знаю його особисто. Він займався бізнесом, до цього. Так, можливо він не футбольна людина, але він внесе корективи, зможе залучити спонсорів, заробляти гроші для УПЛ».

Сергій Палкін:

«Генінсон - та людина, яка влаштовує всі клуби, а в подальшому все залежить від нього, і від того, як він буде виконувати свої обов'язки. Його загальний підхід всім сподобався і все проголосували «за». У його програмі я побачив сучасну економічну і спортивну мову, яка повинен бути у керівника Прем'єр-ліги».

Підготувала Дарина Маневич