Олександр Денисов: «Завдання №1 для президента Прем'єр ліги - це об'єднати клуби та позбавити цей процес політичного забарвлення»

Футбол України 29 Лютого, 21:48 501
Олександр Денисов: «Завдання №1 для президента Прем'єр ліги - це об'єднати клуби та позбавити цей процес політичного забарвлення»
Ведучий програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Олександр Денисов прокоментував вибори в Прем'єр-лігу, а також вибори ФІФА.
«Якщо ми говоримо про нову Прем'єр-лігу і її нового керівника, то завдання №1 - це об'єднати клуби, позбавити цей процес політичного забарвлення. І тільки отримавши це об'єднання, буде можливість зробити те, заради чого ця Прем'єр-ліга створювалася, і ми зможемо говорити про гроші і комерціалізації. Тому що без об'єднання клубів неможливо отримати єдиний пул і, відповідно, неможливо заробляти. Зі свого боку, сторони телебачення, ми можемо заявити, що ми двома руками за ті зміни, які зараз відбуваються. Тому що ми були ініціаторами осіннього процесу, коли обговорювали зміни формату чемпіонату. Ми говорили про те, що далі це показувати нікому не цікаво - про це говорять не тільки рейтинги, а й відвідуваність. Якщо клуби нічого не дадуть новому президенту, питати треба з клубів. А ось якщо клуби дадуть президенту все, а він з цього нічого не зробить - не зніме щорічні внески, не почне заробляти гроші - тоді питати потрібно з нього. Тому що Прем'єр-ліга повинна заробляти гроші.
У п'ятницю ФІФА також обирало нового президента. Навряд чи міг ще рік тому Джанні Інфантіно уявити, як збіг найрізноманітніших обставин закине його на вершину світового футболу. Він завжди залишався в тіні президента УЄФА і максимум, коли виходив на перший план - це церемонії жеребкування. Але колись непорушні постаті Блаттера і Платіні впали в корупційному скандалі, і саме Інфантіно відтепер головний футбольний чиновник на планеті. Саме він просував в життя і реалізував ідею, з якою важко жити українським клубам - фінансовий fair play», - заявив Денисов.