Володимир Мазяр: «Після поразки від «Манчестер Сіті» кияни будуть вмотивованими»

Динамо Київ 1 Березня, 10:16 474
Володимир Мазяр: «Після поразки від «Манчестер Сіті» кияни будуть вмотивованими»
Екс-нападник «Олександрії» та «Динамо» - про сьогоднішнє протистояння своїх колишніх команд.
«Взимку «Олександрія» непогано підсилилася і тому. З моєї точки, зору, має виглядати в поєдинках з «Динамо» достойно. Шаранові додатково мотивувати підопічних не потрібно. Адже нинішня зустріч входить до розряду таких, які сприяють зросту футболістів і підвищують самооцінку.

Не думаю, що позначиться на грі олександрійців відсутність травмованих Мягкова і Банади. Євген був основним на початку сезону, однак в середині осені місце у складі втратив і «Карпатам» забивав, з’явившись з лави запасних. До того ж підсилити «Олександрію» повинен прихід Дедечка. Денис – вихованець «Динамо». Певен, проти рідного клубу він буде грати з особливим завзяттям. До того ж цей футболіст вже набув неабиякого досвіду. Ще восени Дедечко грав у Лізі чемпіонів проти мадридського «Атлетіко».

Однак «Динамо» є «Динамо». Після поразки від «Манчестер Сіті» кияни будуть вмотивованими. Ребров зумів створити гарне конкурентне середовище, за якого без наслідків минає навіть період, коли переповнений лазарет. Отримуючи свій шанс, кожен динамівець намагається викластися по максимуму й це дозволяє уникати несподіваних очкових втрат. Хоча, певен, Шаран побудує тактику так, щоб його команда зберегла шанси на прохід до півфіналу перед матчем відповіддю. Спрогнозую рахунок 1:0 на користь «Динамо», — наводить слова Мазяра UA-Футбол.