Володимир Шаран: «Гру проти «Динамо» моделювали ще в Туреччині»

Динамо Київ 1 Березня, 10:41 581
Володимир Шаран: «Гру проти «Динамо» моделювали ще в Туреччині»
Перед першим кубковим поєдинком своїми думками про готовність підопічних поділився головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран.

- Найближчий офіційний матч за іронією долі «Олександрія» проведе з клубом, в якому пройшли одні з кращих років вашої кар'єри гравця - «Динамо». Чинити гідний опір динамівцям готові?

- Звичайно! Якби я сказав, що не готові, то злукавив би. «Олександрія» вже пройшла більшу частину нинішнього чемпіонату, зігравши з усіма командами, а з деякими - «Шахтарем», «Металістом» і запорізьким «Металургом» навіть двічі. Хлопці вже відчули рівень Прем'єр-ліги, і я сподіваюся, що вони будуть впевнені в своїх силах більше, ніж в матчі першого кола чемпіонату, в якому зустрічалися з «Динамо». А як ми в підсумку зіграємо, це покаже сама гра.

- Коли останній раз бачили «Динамо» в справі?

- На зборах в Туреччині вдалося побачити три контрольні матчі за участю динамівців. А ще дивився перший поєдинок Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті». До вівторка в ході теоретичних занять також будемо розбирати гру київської команди. Зрозуміло, ми вивчаємо, але при цьому добре знаємо сильні та слабкі сторони суперника. Інша справа, наскільки здатні будуть наші футболісти виконати вимоги, що пред'являються до них перед першим кубковим матчем з «Динамо».

- З вашим колишнім партнером по «Динамо» Сергієм Ребровим відносини підтримуєте?

- Природно, ми спілкуємося. Але це в основному відбувається при особистих зустрічах. Зокрема, розмовляли з Ребровим, коли він приїжджав спостерігати за грою наших молодіжних команд, а на наступний день бачилися під час матчу головних. Колись ми з Сергієм жили в одній кімнаті, коли разом виступали в складі «Динамо». З ним у нас збереглися дуже хороші відносини, — сказав наставник в інтерв'ю sport-express.ua.